CM.011, G36C SPORT - Black [CYMA]
Airsoftová elektrická zbraň, replika G36C, úsťová rychlost až 380 FPS, váha 2500 g, délka 51/72 cm, točný zásobník na 470 BB

Široký sortiment
Vše pro Airsoft na jednom místě.
CM.011 je velmi precizně provedená airsoftová elaktrická zbraň replika útočné pušky G36 od známého výrobce CYMA, která má dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitních airsoftových zbraní. Tělo je vyrobena z kvalitního ABS. Zbraň má sklopnou pažbu s pogumovanou patkou, která umožňuje kompaktnost celé zbraně a tak i dynamický pohyb v malých prostorech. Přepínač režimu střelby je jako u ostré varianty na obou stranách tudíž je vhodná pro leváky i praváky. Mechanismus je známy gearbox verze 3. Zásobníky díky svým čepům lze spojit bez jakýchkoliv dalších doplňků. RIS lišty 22mm umožňují uchycení nejrůznějších taktických doplňků.
V balení naleznete:
- Zbraň G36C
- Zásobník Hi-Cap 470 kuliček
- Akumulátor
- Nabíječka USB
Doporučený NiMH akumulátor a nabíječka
Akumulator NiMH 1600 mAh 9,6V - typ mini SF [VB Power] Kvalitní akumulátor – jednoduchý na obsluhu.
Zobrazit akumulátor
Inteligentní nabíječka NiMH [VB Power] Inteligentní nabíječka – jednoduché použití.
Zobrazit nabíječkuDoplňkové parametry
| Kategorie: | G36 |
|---|---|
| EAN: | 5901698403348 |
| ? Úsťová rychlost (FPS): | 360-380 |
| ? Úsťová rychlost (m/s): | 116 |
| ? Energie projektilu (J): | 1,34 |
| ? Teoretický dostřel (m): | 52 |
| Vhodná váha střeliva: | 0,20-0,23g |
| Režim střelby: | Jednotlivě i dávkou |
| ? Váha zbraně (g): | 2500 |
| Délka (mm): | 510/720 |
| Délka vnitřní hlavně (mm): | 260 mm |
| Průměr vnitřní hlavně (mm): | 6,03 mm |
| Materiál těla: | ABS |
| Materiál předpažbí: | ABS |
| Materiál zásobníku: | ABS |
| Typ zásobníku: | Hi-cap (točný) |
| Kapacita zásobníku: | 470 |
| ? Hop-up: | Ano ABS regulovatelný |
| Ozubená kola: | Ocelová 18:1 |
| Ložiska: | Ocelová kluzná 7mm |
| Akumulátor v balení: | 8,4V 1100mAh |
| Umístění akumulátoru: | V předpažbí |
| Konektor: | Malý Tamiya |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Věkové omezení: | 18 let |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cyma International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | ShiMei Road, SanHe Economic Development Zone, HuiYang District, HuiZhou City, GuangDong, China |
| E-mail : | info@cymatoys.com |
| Zástupce výrobce v EU : | AirsoftMorava s.r.o. |



