Airsoftový samopal PPSh-41 Špagin - pravé dřevo EBB [ST]
Airsoftová elektrická zbraň, replika samopalu PPSh-41 Špagin , úsťová rychlost až 390 FPS, váha 3620 g, délka 84 cm, bubnový zásobník Hi-Cap na 1500 BB

Široký sortiment
Vše pro Airsoft na jednom místě.
Airsoftová elektrická zbraň je kopií sovětského samopalu z 2. Světové Války PPSh-41 Špagin. Překvapí Vás svým kvalitním zpracování.
Pro reálnější prožitek střelby je AEG vybavena elektrickým blowback systémem a také má rychlou výměnu pružiny.
Pažba je vyrobena z kvalitního dřeva. Ostatní díly jako zásobník, hlaveň, lučík a další jsou vyrobeny z oceli.
Obsah balení:
- zbraň
- bubnový zásobník Hi-Cap 1500BB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| EAN: | 4580420250019 |
| ? Úsťová rychlost (FPS): | 370-390 |
| ? Úsťová rychlost (m/s): | 119 |
| ? Energie projektilu (J): | 1,41 |
| ? Teoretický dostřel (m): | 54 |
| Vhodná váha střeliva: | 0,23-0,25g |
| Režim střelby: | Jednotlivě i dávkou |
| ? Váha zbraně (g): | 3620 |
| Délka (mm): | 840 |
| Délka vnitřní hlavně (mm): | 275 mm |
| Průměr vnitřní hlavně (mm): | 6.03 mm |
| Materiál těla: | Ocel |
| Materiál předpažbí: | Ocel |
| Materiál zásobníku: | Ocel |
| Typ zásobníku: | Hi-cap (točný) |
| Kapacita zásobníku: | 1500 |
| ? Hop-up: | Ano regulovatelný |
| Ozubená kola: | Ocelová 18:1 |
| Ložiska: | Ocelová |
| Akumulátor v balení: | Ne |
| Umístění akumulátoru: | V pažbě |
| Konektor: | Malý Tamiya |
| Nabíječka v balení: | Ne |
| Věkové omezení: | 18 let |
| Materiál závěru: | Kov |
| Blow Back: | Ano (EBB) |
| Barva zásobníku: | Černá |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
Jakub
Zdravím chtel bych se zeptat jakou velikost a tip baterky mam zvolit.
Předem Děkuji
AirsoftMorava
Dobrý den, pokud hledáte něco s vyšší kapacitou, tak do pažby lze vložit například tento akumulátor: https://www.airsoftmorava.cz/akumulator-li-po-2200mah-7-4v-20c--ipower-/
| Výrobní společnost : | Smart Team International Industrial LTD |
|---|---|
| Adresa : | Unit 306-308 3/F, Magnet Place 1, 78-81 Container Port Road, NT, Hong Kong |
| E-mail : | contact@smartteamhk.com |
| Zástupce výrobce v EU : | AirsoftMorava s.r.o. |



