Domů / O nás

O nás

 
Profil společnosti Airsoft Morava
Hlavním zaměřením společnosti Airsoft Morava je internetový prodej airsoftových zbraní, střeliva a taktických doplňků. Kromě e-shopu máme také kamennou prodejnu, kde máme více než 500m2 skladových prostor. Na prodejně si můžete zboží osahat a poradit se s našimi prodejci, popřípadě s technikem.
U nás si vyberete z více než 1500 produktů, které máme opravdu skladem. Rozhlédněte se, a podívejte se do naší nabídky! Internetový obchod Airsoft Morava je na internetu otevřený 24 hodin denně 7 dní v týdnu již od roku 2007.
Pokud si budete přát vytvořit objednávku, tak můžete:
Pokud potřebujete poradit, tak na telefonu +420 552 341 746 jsme pro Vás k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 15 hodin.
 
Máme vlastní servis
Jelikož máme vlastní proškolené mechaniky a velké množství náhradních dílů je vaše zboží opraveno, upgradováno, nebo reklamováno přímo u nás v co nejkratším možném čase, a to díky tomu, že zboží nikam zbytečně neputuje! Pokud je to možné snažíme se provádět opravy, reklamace a upgrade na počkání. 
 
Proč Airsoftovou zbraň právě od nás
Každá ASG je před odesláním vybalena z krabice a předána technikovi. Technik seřídí přítlak motorku zkontroluje odběr zbraně a odzkouší úsťovou rychlost. Pokud technik shledá, že zbraň neodpovídá daným parametrům rozebere ji a seřídí. Od přetěsnění Hop-Up komory až po kompletní rozebrání vypodložkování promazání a seřízení, to vše již v ceně zbraně. Věříme, že z našeho velkého výběru zbraní což je přes 300 typů si vybere každý.