PHANTOM EXTREMIS MARK 1-C [APS]

Kód: PER701C Produktové číslo: 5901698469986
Úsťová rychlost až 420 FPS, váha 2,7 Kg, délka 84-92 cm, zásobník na 300 BB

Žádné hodnocení.
Výrobce: APS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 6990 Kč
PHANTOM EXTREMIS MARK 1-C [APS]
PHANTOM EXTREMIS Rifle je moderní airsoftová elektrická zbraň M4 s 13,5" předpažbím Evolution Tech 4.0 typu M-LOK a moderní pažbou RS2. Tato zbraň byla vyrobena s ohledem na uživatele.
Jedná se o odlehčenou zbraň s netradičním moderním vzhledem, poskytující snadné a pohodlné použití. Zbraň používá nový hybridní gearbox s pohyblivým závěrem (EBB) a rychlou výměnou pružiny. Výsledkem je velmi atraktivní zbraň s originálním vzhledem, která je i mimořádně praktická.
 
Pažba, pažbička a zásobníky byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru, ostatní díly jsou zhotoveny z kovu. Novou pažbu typu RS2 s gumovou patkou, lze ustavit do 6-ti poloh, v její spodní části se nachází poutko QD pro nosný popruh. Mířidla lze sklopit, nebo jej dokonce úplně odmontovat, což je ideální pro montáž zaměřovače. Ergonomicky tvarovaná pažbička se zdrsněným povrchem má možnost výměny gumové zadní i přední části pro docílení pevného a pohodlného úchopu zbraně. Plastový Hi-Cap zásobník pojme až 300 kuliček. Kovové 13,5" předpažbí je vybaveno systémem M-LOK a osazeno z obou stran upevňovacími body pro nosný popruh pomocí systému QD. Horní část má po celé své délce RIS lištu 22mm, na níž lze uchytit kolimátor nebo optiku. Po odšroubování tlumiče zvuku naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
 
Vnitřní mechanismus je GearBox v.2 Silver Edge, který má možnost rychlé výměny pružiny (pro výměnu pružiny není potřeba vytahovat GB z těla zbraně, ale provádí se přímo v trnu pažby).
Uvnitř GearBoxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol osazených v 8mm ocelových kuličkových ložiscích. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem a 4-mi nožičkami, (liší se od klasických, díky možnosti rychlé výměny pružiny) protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, a kovová dotěsněná tryska.
Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň úsťové rychlost až 420 FPS (128m/s).
Za zmínku stojí kovová Hop-Up komora, ve které je uchycena přesná hlaveň o průměru 6,04mm a délce 390mm, která zvyšuje přesnost střelby. Celý mechanismus zbraně ve standardu TM je velmi dobře vyladěn, což zajišťuje kultivovaný chod celé zbraně. Při výstřelu se ke zvuku přidává blowback systém, který dodává ze střelby skvělý zážitek.
 
Akumulátor není v balení. Vkládá se do patky pažby, kde lze vložit: Akumulátor Li-PO 1450mAh 7,4V 20C - Stick [IPower]
 
Balení obsahuje: Zbraň, zásobník, 2x QD poutko, 2x RIS lišty a 2x modifikování pažbičky
 

Specifikace
Váha 4.18 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 410-420
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 128
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,64
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 58
Vhodná váha střeliva 0,23-0,25g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 2682
Délka (mm) 840-920
Délka vnitřní hlavně (mm) 390 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.04 mm
Materiál Kov, ABS
Materiál těla Kov
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný)
Kapacita zásobníku 300
Hop-up Ano kovový regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru V pažbě
Konektor Malý Tamiya
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.