Centaur A Carbine [Arcturus]

Kód: AT-CT01 Produktové číslo: 812332023158
Airsoftová elektrická zbraň, replika AR-15, úsťová rychlost až 450 FPS, váha 2950 g, délka 85-94 cm, 2x ocelový zásobník na 320 a 130/30 BB

Žádné hodnocení.
Výrobce: ARCTURUS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 6540 Kč
Centaur A Carbine [Arcturus]
Airsoftová elektrická zbraň (AEG) Centaur A Carbine Full Metal je replika moderní zbraně AR-15. Kvalita zpracování, je na profesionální úrovni, díky tomu, že firma MOS která tuto zbraň vyrábí, vyrábí díly pro ostré zbraně. Její kvalitu nelze popsat, ani zaznamenat na fotografiích, ale pocítíte ji, až si ji poprvé vezmete do ruky.
 
Pažba a pažbička byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, většina dílů dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete rovnou dva ocelové zásobníky Hi-Cap a Mid/Real-Cap. Točný zásobník Hi-Cap s kapacitou 320 kuliček je vybaven systémem Quick-Reload, který se natahuje pomocí speciálního lanka uvnitř zásobníku. U tlačného zásobníku lze přepnout kapacitu ze 130 na 30 kuliček, což ocení každý airsoftový profesionál.
Ergonomicky tvarovaná pažbička se zdrsněným povrchem má možnost výměny zadní i přední části pro docílení pevného a pohodlného úchopu zbraně. Výsuvná šesti polohovatelná pažba umožňuje ideální nastavení délky a lze u ní odmontovat zadní gumovou patku a nahradit za plastovou krytku. Na pažbě naleznete z obou stran upevňující body pro nosný popruh pomocí systému QD.
V kovovém předpažbí M-LOK, je ukryta ocelová sklopná rukojeť natahování závěru. Horní část má po celé své délce RIS lištu 22mm, na kterou lze uchytit sklopná mířidla (která naleznete v balení), kolimátor nebo optiku. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
 
Vnitřní mechanismus postavený na kovovém Gearboxu v.2 s rychlou výměnou pružiny je dalším výrazným plusem této skvělé zbraně.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol. Pístové i středové kolo jsou osazeny ocelovými 8mm kluznými ložisky aby byla schopny zvládat i vysoké zatížení. Na motorovém kole jsou použita 8mm kuličková ložiska, aby se mohlo toto kolo volně točit i při vysokých rychlostech.
Není divu, že vylepšení dostala také elektroinstalace a to nahrazením zastaralého spoušťového mechanismu za mikrospínač, u kterého se neopalují kontakty a má rychlejší reakci na spoušť, samozřejmě napojeného na nízko odporovou kabeláž. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, polymerový píst se všemi ocelovými zuby a kovová dotěsněná tryska s gumovým okroužkem.
Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň nadprůměrné úsťové rychlost až 450 FPS (137m/s).
Takto vysoké úsťové rychlosti na pružině M120 bylo dosaženo také díky kovové hop-up komoře stylu ProWin, která ve spolupráci s přesnou ocelovou hlavní o průměru 6,02mm a délce 430mm zajišťuje maximální využití výkonu což zvyšuje přesnost a dostřel.

Výhodou této zbraně je špičkové jak venkovní tak vnitřní zpracování, odolnost, nadprůměrná úsťová rychlost, maximální přesnost, možnost rychlé výměny pružiny...

V balení naleznete zbraň, 2x zásobník, 2x modifikování pažbičky, krytku pažby a sklopná mířidla
Specifikace
Váha 4.123 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 450
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 137
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,88
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 62
Vhodná váha střeliva 0,25-0,28g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 2950
Délka (mm) 850-940
Délka vnitřní hlavně (mm) 430 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.02 mm
Materiál Ocel, kov, ABS
Materiál těla Kov
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku Ocel
Typ zásobníku Hi-cap (točný) + Mid/Real-cap (tlačný)
Kapacita zásobníku 320 a 130/30 BB
Hop-up Ano kovový regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru V trnu pažby
Konektor Malý Tamiya
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Stojí za pozornost
Hodnocení
David hodnotil: Čas: 13:01 Datum: 19.03.2020
Dobrý den, mohu se zeptat jaký akumulátor k této zbrani doporučujete ?
děkuji

AirsoftMorava:
Vhodný akumulátor je uveden u zbraně v Doplňcích. Jedná se o:
https://www.airsoftmorava.cz/akumulatory-a-nabijecky/akumulator-li-po-1450mah-11-1v-20c-ipower.html