Zátěžový motorek dlouhý ULTRA TORQUE [POINT]

Kód: FB09002 Produktové číslo: 5901698474485
Váha: 180g Materiál: kov Pasuje do airsoftových zbraní: M4, MP5... Extrémě silný motorek ULTRA TORQUE díky použití kuličkových ložisek a silných neodymových magnetů dokáže natáhnout i ty nejtvrdší pružiny. Pastorek byl použit typu D a pojištěn červíkem p

Žádné hodnocení.
Výrobce: POINT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 840 Kč
Zátěžový motorek dlouhý ULTRA TORQUE [POINT]
Váha: 180g
Materiál: kov
Pasuje do airsoftových zbraní: M4, MP5...
 
Extrémě silný motorek ULTRA TORQUE díky použití kuličkových ložisek a silných neodymových magnetů dokáže natáhnout i ty nejtvrdší pružiny. Pastorek byl použit typu D a pojištěn červíkem proti vypadnutí.
Specifikace
Váha 0.182 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Šimon hodnotil: Čas: 11:07 Datum: 10.10.2019
Dobrý den, mohu se zeptat jaký akumulátor z vaší nabídky je nejvhodnější pro použití k tomuto motorku v poměru výkon/výdrž? (Nejlépe s malým tamiya konektorem) Případně zda mi bude postačovat současný akumulátor s napětím 8.4V 1200mAh? Děkuji za odpověď Šimon P.

AirsoftMorava:
Motor sám o sobě vám pojede na jakémkoliv akumulátoru z naší nabídky jde o to, co pohání a jaký je výsledný odběr celého mechanismu. Pokud se jedná o nějakou základní zbraň s odběrem do 12A, tak lze použít i 8,4V. Nevím jak je n tom váš aku., ale základní akumulátory jsou na odzkoušení a my doporučujeme dokoupit jako první věc kvalitní aku. nejlépe 9,6V a inteligentní nabíječku.