Domů /

Set super zátěžových CNC kol 100:300

Kód: 2235
Váha: 70g Materiál: ocel Popis produktu: Tato ozubená kola přináší bezkonkurenční poměr ceny a kvality. Jejich nejnamáhanější části jsou vyrobeny obráběním na CNC strojích a kvalitou rozhodně převyšující běžně dodávaná kola v elektrických zbraních. Ten

Žádné hodnocení.
Produkt již není v prodeji
Set super zátěžových CNC kol 100:300
Váha: 70g
Materiál: ocel
 
Popis produktu:
Tato ozubená kola přináší bezkonkurenční poměr ceny a kvality.  Jejich nejnamáhanější části jsou vyrobeny obráběním na CNC strojích a kvalitou rozhodně převyšující běžně dodávaná kola v elektrických zbraních.
Tento převodový poměr je označen jako "Super Torque Up". Tedy super zátěžová. Díky rozdílnému vzájemnému poměru segmentů kol a zubů lépe zvládají natáhnutí silné pružiny. Navíc zuby jsou šikmé a umožňují tak lepší rozložení síly na delší plochu zubů. Pro silné pružiny je toto nejlepší volba, ačkoliv vzhledem ke svému převodovému poměru mírně snižují kadenci. Lze použít klasický píst.
Doporučujeme použití pružin do M150. Kola jsou použitelná pro většinu airsoftových zbraní s mechaboxem typ 2 a 3. Kola nejsou vhodná pro zbraně SR25, SVD AEG, PSG, L85.  Pro instalaci kol se předpokládají pokročilé znalosti funkce vnitřního mechanismu elektrických airsoftových zbraní a hlavně dobré vypodložkování.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.