Píst

Kód: u-004
Váha: 16 g Materiál: nylon/ocel Pasuje do GB: v.2 a v.3 Jedná se o polykarbonátový píst s plným kovovým ozubením určený pro použít se silnými pružinami. Velmi kvalitně a precizně vyrobený upgrade díl.Pro maximální využití pevnosti těla je píst osazen čtrn

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 270 Kč

Píst
Váha: 16 g
Materiál: nylon/ocel
Pasuje do GB: v.2 a v.3
 
Jedná se o polykarbonátový píst s plným kovovým ozubením určený pro použít se silnými pružinami. Velmi kvalitně a precizně vyrobený upgrade díl.
Pro maximální využití pevnosti těla je píst osazen čtrnácti kovovými zuby z kvalitní tepelně opracované oceli určené pro vysoké zatížení.
Díky konstrukci s netypickými bočními otvory pro ještě větší odlehčení má píst velmi malou hmotnost. Váha je totiž u pohyblivých dílů v mechaboxu důležitá, protože s nižší váhou roste výkon zbraně (píst má vyšší rychlost) a také klesá rázové zatížení mechaboxu. Druhý náběhový zub je v hřebínku záměrně odstraněn, aby se zabránilo poškození zbraně při nežádoucím zádusu.
Korpus pístu je vyroben z odolného a lehkého polykarbonátu. Tento píst je určen pro všechny typy AEG mechaboxu (s výjimkou mechaboxů s prodlouženým pístem např. PSG a SR-25). Doporučujeme pro zátěžové upgrady se silnými přužinami.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.