M30 ochranná sluchátka elektronická - FG [EARMOR]

Kód: M30-FG
Váha: 325 g Materiál: polykarbonát Střelecká sluchátka M30 od firmy EARMOR s aktivní elektronickou ochranou slouží nejen k ochraně sluchu v hlučném prostředí nebo při střelbě, ale díky připojení jack 3,5mm lze sluchátka propojit s vaším mobilním telefone

Žádné hodnocení.
Výrobce: EARMOR
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 1150 Kč
 
M30 ochranná sluchátka elektronická - FG [EARMOR]
Váha: 325 g
Materiál: polykarbonát
 
Střelecká sluchátka M30 od firmy EARMOR s aktivní elektronickou ochranou slouží nejen k ochraně sluchu v hlučném prostředí nebo při střelbě, ale díky připojení jack 3,5mm lze sluchátka propojit s vaším mobilním telefonem či PC (poslech hudby, hraní her, heands free...)
Aktivní elektronická ochrana sníží všechny zvuky převyšující 82dB na bezpečnou poslechovou hlasitost a naopak zvuky pod touto hlasitostí zesílí (možnost plynulé regulace hlasitosti). V praxi to znamená, že i v hlučném prostředí lze slyšet každý zvuk včetně rozhovoru a přitom chránit svůj sluch a k tomu všemu případně poslouchat hudbu.
Sluchátka mají úzký profil a jejich ergonomie poskytuje pohodlné nošení a zvukovou izolaci. Lze je snadno složit do minimální velikosti pro přenos.
Sluchátka jsou napájena dvěma (2) alkalickými bateriemi AAA (nejsou součásti balení) se kterými vydrží v provozu až 350 hodin. Po čtyřech (4) hodinách se sluchátka automaticky vypnou aby nedošlo k jejich vybití.
Balení obsahuje sluchátka a audio kabel AUX 3,5mm
Specifikace
Váha 0.38 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.