Kožená lehká vojenská obuv - vel.45 - TAN [VEMONT]

Kód: VEMONT45TAN
Velikost: 45 Váha: 1320 g Materiál: pravá kůže, DINTEX Obuv určená pro speciální použití osob očekávajících nejvyšší jakost, spolehlivost a maximum funkčnosti. Jsou ideální pro vojáky, policisty, ochranné agentury, hráče airsoftu a také jako univerzální

Žádné hodnocení.
Výrobce: VEMONT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 1350 Kč
 
Kožená lehká vojenská obuv - vel.45 - TAN [VEMONT]
Velikost: 45
Váha: 1320 g
Materiál: pravá kůže, DINTEX
 
Obuv určená pro speciální použití osob očekávajících nejvyšší jakost, spolehlivost a maximum funkčnosti. Jsou ideální pro vojáky, policisty, ochranné agentury, hráče airsoftu a také jako univerzální obuv do terénu.
Boty vyrobené z vodě odolné (5000mm H2O) přírodní kůže kombinované s kvalitním moderním kompozitním materiálem, jehož vhodně vybrané a kombinované vrstvy zajistí vodě odpudivost, paropropustnost, ochranu před studeným větrem a zároveň zaručí dobrou ventilaci a pohodlí nohou (Membrána DINTEX).
SYSTEM FIRMNESS je podrážka ze dvou částí s agresivním vzorkem, který zaručuje výbornou přilnavost a stabilní pohyb v terénu. Silná polstrovaná, spolehlivá a robustní podrážka je odolná proti otěru, olejům, propíchnutí a chemikáliím. Vnitřní vrstva podrážky funguje jako tlumič, dokonale tlumí nárazy a vibrace. Vnější vrstva je tvrdá a zároveň lehká, umožňuje tak dokonalou přilnavost.
Vložky anatomicky tvarované na šlapky.
Pevná kůže zajistí ochranu nohám.
Systém rychlého šněrování a zabudovaný jazyk k botě zabraňuje pronikání vody a sněhu do obuvi.
 
Velikost: 45
Délka vložky: 28,7 cm
Výška boty: 25 cm
Váha jedné boty: 660 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.