Taktický popruh rychlo regulovatelný - Olive [ACM]

Kód: M51617228OD Produktové číslo: 5900700901667
Váha: 180g Materiál: aluminium/nylon 600D/polymer Stává se často, že je těžké, dobře nastavit délku taktického pásu. Bývají situace, kdy je potřeba mít zbraň blízko těla, nebo na opak volněji. V akci zůstaneš, pokud použiješ tento pás. Taktický popruh, má

Žádné hodnocení.
Výrobce: ACM
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 250 Kč
 
Taktický popruh rychlo regulovatelný - Olive [ACM]
Váha: 180g
Materiál: aluminium/nylon 600D/polymer
 
Stává se často, že je těžké, dobře nastavit délku taktického pásu. Bývají situace, kdy je potřeba mít zbraň blízko těla, nebo na opak volněji. V akci zůstaneš, pokud použiješ tento pás.
Taktický popruh, má rychlou regulaci, která byla vyprojektována tak, aby uživatel měl možnost nošení zbraně v pohotovosti s možností rychlého použití, s hlavní směřující k zemi. Popruh udržuje zbraň svisle, těsněna těle. Díky tomu rychlá změna, mezi zbraní a záložní boční pistolí,je velmi jednoduchá. Také převěšení na záda, nebo bok, nedělají problém. Polymerová karabina umožňuje rychlé odepnutí a odložení zbraně i při použití taktické vesty a přilby. Dle potřeby střelce, může být popruh zavěšen přes levé, nebo pravé rameno. Navíc je možnost rychlé změny délky pásu. Pro zkrácení stačí zatáhnout pásku. Pro prodloužení je potřeba odblokovat aluminiovou sponu. Délka pásku a šňůrka na sponě jsou za projektovány tak, aby dovolily změnu délky bez nutnosti sundání taktických rukavic.
Specifikace
Váha 0.172 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.