Ochranné moderní brýle čiré Furix nemlživé

Kód: ESB8510DT Produktové číslo: 8149920050626
Váha: 28g Materiál zorníku: polykarbonát Nemlžící se lehké stylové ochranné brýle v sobě kloubí moderní vzhled, ochranu zraku, a pohodlí při nošení. Mají integrovaný nosník, a jsou velice pohodlné. Polykarbonátový zorník těchto ochranných brýlí je nemlži

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 290 Kč
 

Ochranné moderní brýle čiré Furix nemlživé
Váha: 28g
Materiál zorníku: polykarbonát
 
Nemlžící se lehké stylové ochranné brýle v sobě kloubí moderní vzhled, ochranu zraku, a pohodlí při nošení. Mají integrovaný nosník, a jsou velice pohodlné.
Polykarbonátový zorník těchto ochranných brýlí je nemlživý, odolný proti poškrábání a chrání před škodlivým UVA/B/C zářením.
 
Upozornění
Pokud chcete aby zboží zachovalo co nejdéle své nemlživé vlastnosti, tak je potřeba dbát na to že:
  • Zorník brýlí s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou nesmí být čištěn mýdlovou vodou ani jiným čistícím roztokem.
  • Zorník lze čistit pouze vodou nebo proudem vzduchu pro odstranění smítek.
  • Ačkoliv je zorník omyvatelný, NESMÍ se otírat, když je mokrý. Když povrch nasákne vlhkost, je kvůli povrchově aktivní látce velmi měkký.
  • V případě, že je zorník mokrý, NEutírejte jej. Nechte zorník uschnout a potom vyleštěte měkkou čistou utěrkou z bavlny nebo mikro-vlákna (ne cupanina).
  • H2X Anti-Fog (nemlživá) povrchová úprava zůstává zachována i přes mnohá proplachování vodou, povrchová vrstva se tím neodstraní.
Specifikace
Váha 0.045 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.