Chrániče na kolena a lokty - Olive[P&J]

Kód: M51617081OD Produktové číslo: 5900700894211
Chrániče na kolena a lokty Olive[P&J]Váha: 490gMateriál: ABS + syntet. vláknoUpozornění: Výrobce ani prodejce neručí za jakákoliv zranění při jeho použití k jiným účelům, než jako estetický doplněk. Tento výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na oc

1 hodnocení
Výrobce: P&J
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 270 Kč
Chrániče na kolena a lokty - Olive[P&J]

Váha: 490g
Materiál: ABS + syntet. vlákno

Upozornění: Výrobce ani prodejce neručí za jakákoliv zranění při jeho použití k jiným účelům, než jako estetický doplněk. Tento výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standardu CE a norem platných v ČR. Z těchto důvodu výrobek nemá deklarovány žádné ochranné vlastnosti. Za těchto předpokladů je možné použití výrobku výhradně jako estetický doplněk. Takovýto výrobek nesmí být dle platných norem a standartů používán jako ochranný prostředek (ochranné brýle, ochranná maska, ochranná helma, ochrana kolen popřípadě loktů atd.).

Specifikace
Váha 0.494 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Miroslav hodnotil: Čas: 19:10 Datum: 12.11.2016
Jak na lokty tak na kolena jsou velmi pohodlné a ani jedny z nich nesklouznou, jen při plazení je to trochu problém a ABS po dlouhé době začne trochu bělat, ale jde to poznat jen z blízka. Jsou skvělé.