Domů /

Bojový batoh s místem na zbraň - TAN

Kód: m51612083tan
Váha: 2380 g Délka: 19 cm Šířka: 31 cm Výška: 85 cm Materiál: nylon 600D Velký bojový batoh vyroben z kvalitního nepromokavého nylonu 600D, který je taktéž vybaven vnitřním pouzdrem pro zbraň. Prostor je zde pro repliku zbraně o délce 97cm. Batoh je určen

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 1150 Kč

Bojový batoh s místem na zbraň - TAN
Váha: 2380 g
Délka: 19 cm
Šířka: 31 cm
Výška: 85 cm
Materiál: nylon 600D
 
Velký bojový batoh vyroben z kvalitního nepromokavého nylonu 600D, který je taktéž vybaven vnitřním pouzdrem pro zbraň. Prostor je zde pro repliku zbraně o délce 97cm. Batoh je určen nejen pro taktické hry, ale také i pro turistiku. Batoh je navržen tak aby byl co nejvíce zatížitelný a přitom velmi snadno ovladatelný a pohodlný. Jeho úzký tvar vybízí k používání v extrémních podmínkách (husté porostlé lesy, stísněné prostory, horolezectví).
 
Hlavní úložný prostor byl rozdělen na dva samostatné prostory, oddělené přepážkou na suchém zipu. Zajímavým řešením je možnost přístupu z dolní i horní části batohu. Což vám poskytuje okamžitý a bezproblémový přistup snad ke všem částem výstroje. Další funkcí je uzavření prostoru suchým zipem po celé délce hlavní kapsy. Po rozdělení úložného prostoru na dvě části, může spodní část batohu být použitá jako kapsa na mokré oblečení, špinavé boty atd., takto rozdělená kapsa umožňuje separaci čistého oblečení od špinavého. Četné kompresní popruhy umožňují zmenšit rozměry celého batohu.
 
Všechny popruhy se dají nastavit, aby lépe odpovídali vaší postavě. Veškeré plochy, jenž jsou v kontaktu s tělem jsou potaženy vysoce prodyšnou podšívkou pro dobrou cirkulaci vzduchu. Komfort je značně ovlivněn širokým hrudním páskem, který je plně nastavitelný a drží batoh na svém místě při prudkých a náhlých pohybech.
Horní kryt hlavní kapsy batohu disponují suchými zipy, které vám umožňují přichycení jmenovek atd. Batoh má systém pásů, který umožňuje připevnění spacího pytle, stanu či karimatky. Batoh také má další čtyři kapsy, dvě kapsy na zip a dvě se síťkou.

 

Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.