Batoh 3-DAY ASSAULT PACK- Coyote

Kód: M51612024TAN
Váha: 2050g Materiál: nylon 600D Popis: Batoh 3-DAY ASSAULT PACK je kopírovaný podle modelu Camelback BFM. Je vyroben z pevného a voděodolného nylonu 600D. Proti originálu má odpínací přídavné sumky(boční a přední). Nutno říct, že i přední největší sumk

Žádné hodnocení.
Výrobce: 8FIELDS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 1090 Kč

Batoh 3-DAY ASSAULT PACK- Coyote
Váha: 2050g
Materiál: nylon 600D
 
Popis:
Batoh 3-DAY ASSAULT PACK je kopírovaný podle modelu Camelback BFM. Je vyroben z pevného a voděodolného nylonu 600D. Proti originálu má odpínací přídavné sumky(boční a přední). Nutno říct, že i přední největší sumka je odvzorována podle produktu firmy Maxpedition Proteus Versipack. Tento vak lze nosit i mimo batoh, připnutý např. na pásku, nebo jej lze připevnit v libovolném místě systémem molle, kt. je pošitá zadní část této sumky. Dvě boční sumky jsou typické utility pouch, uchyceny spec. pásy se suchým zipem a můžou se v nich nosit drobné předměty, jako lékarnička, nebo potraviny. V hlavní komoře jsou pásy umožňující uchycení přenášených částí, např. vysílačka, atd. v samostatném oddělení je možné umístit hydratační vložku, tzv. camelback, na fotkách je ukázáno umístění vložky na vodu v batohu, kt. není součástí. Čelní kapsa umožňuje úschovu menších předmětů a je vybavena vnitřními přepážkami a tvoří tzv. organizér, aby bylo možno rychleji vyhledat předměty jako blok, nebo dokumenty. Batoh je vybaven pásy, kt. je možno zmenšit objem batohu vhledem k velikosti přenášeného obsahu. Na přední části jsou našity pásy systému molle ve třech dvojtých sektorech, mimo to se z boku nachází pásy dovolující montáž zásobníku. Nosný systém batohu, tj. široké a aergonomicky vyprofilované, polstrované popruhy osázené dvěma D-ringy na každém popruhu. Díky sponám typu fastex je můžeme bleskově odepnout a batoh v nouzové situaci odhodit. Zadní část batohu je zesílená, bez ventilačního systému. Aby se dal batoh v případě rychlého pochodu upnout, je vybaven bederním pásem.
Přes veškerou snahu negarantujeme, že publikovaná technická data a fotografie nemají chyby, kt. můžou být důvodem k dohadům. V případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.