CM.072 [P&J]

Kód: FB3528 Produktové číslo: 5901698447953
Airsoftová elektrická zbraň, úsťová rychlost až 430 FPS, váha 3,2 Kg, délka 97-108 cm, zásobník na 400 BB

1 hodnocení
Výrobce: P&J
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Sleva: 7 %
Zlevněno z Cena: 5990 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen Cena: 5590 Kč
CM.072 [P&J]
Airsoftová elektrická zbraň CM.072 je replika zbraně MK 12 Mod 1. Byla vyrobena továrnou CYMA a modifikována pro firmu PJ.

Pažba, pažbička a zásobník jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích. Nová pažba, pažbička, zásobník, záchyt zásobníku a přepínač střelby dodávají zbrani moderní vzhled. Pažbu je možno prodloužit o 4,5cm díky speciálnímu systému který má 4 polohy. Kovové předpažbí s RIS lištami 22mm, dovoluje uchytit např. kolimátor, rukojeť, svítilnu... Zejména levoruké střelce potěší oboustranný vypouštěč zásobníku. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět.

Vnitřním mechanismem zbraně je kovový GB v.2 který je díky mnohaletým zkušenostem a drobným úpravám velice spolehlivý. Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří ocelových ozubených kol, ocelová kluzná ložiska 8mm, prodloužený ocelový trn pružiny s ložiskem, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, ABS hlava válce a klasický ABS píst s jedním ocelovým zubem. Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň průměrné úsťové rychlost a to až 430 FPS (131m/s).

Výhodou této zbraně je spolehlivost, moderní vzhled, kovové RIS předpažbí, sklopná mířidla a vysokokapacitní zásobník na 400 BB. Na horní RIS lištu je možno připevnit příslušenství (kolimátor, optiku). Zbraň lze používat jak s tlumičem, tak bez tlumiče zvuku. Tlumič prodlouží zbraň o 7,5cm.
Každá zbraň má na svém těle laserem vyznačené logo a unikátní sériové číslo.
V balení naleznete zbraň s tlumičem, zásobník, akumulátor a nabíječku.
Specifikace
Váha 5.251 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 420-430FPS
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 131
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,72
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 59
Vhodná váha střeliva 0,25g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 3244
Délka (mm) 965-1080
Délka vnitřní hlavně (mm) 450 mm
Materiál Kov, ABS
Materiál těla Kov
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný)
Kapacita zásobníku 400
Hop-up Ano kovový regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení 9,6V 1200mAh
Umístění akumulátoru V pažbě
Konektor Malý Tamiya
Nabíječka v balení Ano
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Průměr vnitřní hlavně (mm) 0 mm
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Marek hodnotil: Čas: 20:06 Datum: 28.05.2019
Zbraň je v základu dostačující,dostřel dostačující, ovladatelnost zbraně v pořádku, doporučuji dokoupit do začátku nějaký kolimátor nebo optiku. Jediná věc co bych zbrani vytkl je místo pro baterii, špatně se baterka nasazuje a napojuje do zbraně. jinak za mě dobrý.