Brýle s vyměnitelnými skly

Kód: BD2506 Produktové číslo: 5901698421724
Váha: 40 g Materiál: ABS Materiál skel: Polykarbonát Balení obsahuje: brýle, 4 páry vyměnitelných skel (do každého počasí), flexibilní gumový pásek (lze použít místo klasických nožiček), obroučky (pro použití dioptrických skel), šňůrka na krk, látkové pou

1 hodnocení
Kategorie: Taktické doplňky
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 440 Kč
Brýle s vyměnitelnými skly
Váha: 40 g
Materiál: ABS
Materiál skel: Polykarbonát
Balení obsahuje: brýle, 4 páry vyměnitelných skel (do každého počasí), flexibilní gumový pásek (lze použít místo klasických nožiček), obroučky (pro použití dioptrických skel), šňůrka na krk, látkové pouzdro a velké polstrované pouzdro.
 
Velmi kvalitně zpracované brýle s čočkami z polykarbonátu o tloušťce 1,6mm s filtrem UV400, vyměnitelnými skly a dioptrickou vložkou.
Tyto brýle kombinují bezpečnost, styl a pohodlí díky tomu je lze využít nejen k airsoftu.
 
Brýle byly testovány střelbou na krátkou vzdálenost (0-1cm) z námi prodávané nejsilnější zbraně a to SVD dragunov ( 550-570FPS) za použití BB 0,20g. Jak je vidět na obrázku, tak na sklech nelze vidět žádné praskliny, pouze drobné promáčkliny.
 
Specifikace
Váha 0.24 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Tomáš hodnotil: Čas: 21:37 Datum: 27.09.2019
Dobrý den.
Taky jsem tyto brýle koupil a bohužel musím souhlasit s recenzí podemnou. Brýle absolutně nelze použít pro airsoft (aspoň ne pro toho, kdo má rád svůj zrak). Mezi brýlemi a lícní kostí bez problémů prostrčím ukazováček. Kdybych to měl shrnout, tak zbytečně vyhozené peníze. Více vás ochrání brýle z OBI za cca 80kč
Ondřej hodnotil: Čas: 20:48 Datum: 12.09.2018
Určitě nedoporučuji na airsoft.
Brýle jsou sice hezké a pravděpodobně i odolné, ale špatně drží na nose. Díky místu na dioptrickou vložku jsou brýle daleko od obličeje a mezera mezi spodní hranou skla a lícní kostí je opravdu obrovská. Pokud by někdo střelil ze spodu od boku směrem na hlavu, tak by kulička jednoznačně prošla mezerou mezi sklem a obličejem a zasáhla oko.