Domů / Doporučující seznam

Taktická vesta CIRAS MAR - Woodland

Kód: m51611004wl Produktové číslo: 5900700891982
Váha: 2700g Materiál: nylon 600D Jedná se o repliku taktické vesty, kt. není určena k balistické ochraně. Popis: Rychle odepinatelná (QR-quick realese) integrovaná taktická vesta byla zaprojetkována pro speciální vojska USA tak, aby odpovídala všem podmín

2 hodnocení
Výrobce: 8FIELDS
Kategorie: Vesty Woodland
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Cena: 1910 Kč
 

Taktická vesta CIRAS MAR - Woodland
Váha: 2700g
Materiál: nylon 600D
Jedná se o repliku taktické vesty, kt. není určena k balistické ochraně.
 
Popis:
Rychle odepinatelná (QR-quick realese) integrovaná taktická vesta byla zaprojetkována pro speciální vojska USA tak, aby odpovídala všem podmínkám novodobého pole války. Je vyrobena z pevnostního nylonu 600D.
Rychloodepinatelná proto, že její elementy jsou spojeny pomocí ocelového lanka, v kritické situaci, (např. pád do vody) jedním pohybem(trhnutím za úchyt) je možno se z ní vysvobodit.
Integrovaná, neboť je vybavená kapsami, umožňujícími založení balistických plátů jak měkkých, tak i tvrdých (pláty SAPI) a zároveň je možno, díky našitým pásům po celém povrchu, připínat taktické doplňky a potřebné sumky.
V sestavě vesty se nachází: sumky na zásobníky do M4/M16, kapsa na vysílačku, tzv. admin pouch, plochou kapsu krytou zipem ve kt. je ukryta např. mapa, pokrytí zipem umožňuje připnutí identifikačních plaket, nebo identifikace ultrafialového systému můj - tvůj, či populárních morale patches, sumka na 2 pistolové zásobníky, sumka-lékárnička, uvnitř vybavena všitou gumou, za kt. lze zastrčit např obvazy, nebo léky.
Takže je to novodobá vesta pro všechny milovníky vojenských speciálních jednotek. Její univerzální konstrukce je důvodem toho, že je používána jak NAVY Seal’s, Marines Force Recon, ale zároveň i jiné speciální síly na celém světě, např. GROM, atd.
Specifikace
Váha 3.41 kg
Hodnocení
Daniel hodnotil: Čas: 15:37 Datum: 14.03.2015
Super vesta, cenově trochu dražší, ale dohání to svou kvalitou a příspůsobivostí na jakoukoli postavu.