Domů / Doporučující seznam

Batoh 3-DAY ASSAULT PACK - Coyote

Kód: M51612025TAN Produktové číslo: 5900700892873
Váha: 1055g Materiál: nylon 600D Objem: 30l Popis: Batoh 3-DAY ASSAULT PACK je ušitý podle vzoru firmy Eagle industries-Eagle 3 Day Pack (A-III-MS). Vyroben je z pevného nylonu o gramáži 600D, batoh je vybaven hlavní komorou a dvěma menšími kapsami , z

2 hodnocení
Výrobce: 8FIELDS
Kategorie: Taktické doplňky
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 850 Kč
Batoh 3-DAY ASSAULT PACK - Coyote
Váha: 1055g
Materiál: nylon 600D
Objem: 30l
Popis: 
Batoh 3-DAY ASSAULT PACK je ušitý podle vzoru firmy Eagle industries-Eagle 3 Day Pack (A-III-MS). Vyroben je z pevného nylonu o gramáži 600D, batoh je vybaven hlavní komorou a dvěma menšími kapsami , zešikmená kapsa na zip, větší kapsa zapínaná na zip, kt. je vybavena dvěmi vnitřními kapsami plnícímí roli organizéru( dokumenty, mapy) Batoh je obšitý páskama ve standartu molle, v největší  komoře batohu se nachází kapsa pro hydratační systém. Batoh je také vybaven úchytem na nošení v ruce, vedle úchytu se nachází vyústění hadičky od zásobníku s vodou. Nosný systém obsahuje aergonomicky vyprofilované, široké šle osázené 4g-ringy po dva na každém. Zádová část je zesílená, bez ventilačního systému, aby se zabránilo přesouvání batohu při běhu, nebo pochodu, je tento vybaven i bederním pásem, zapínaným na spony typu fastex, předek batohu má dva pásy velcro pro připínání různého typu označení(morale patches) , národních vlajek, nebo identifikačních systémů.
Specifikace
Váha 1.331 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Stojí za pozornost
Hodnocení
Jan hodnotil: Čas: 18:04 Datum: 05.12.2019
Dobrý den,
tímto si dovoluji zaslat poděkování za vynikacící obchod. Nakupuji zde opakovaně a musím uvést, že úroveň je po všech stránkách vysoko nad průměrem. Pokud bych to měl přímo napsat, tak se jedná o pěkně zpracované stránky, skvělou komunikaci, poštěvzdorně zabalené zboží a v poslední době již tradičně bleskové doručení objednávky navíc s dárkem uvnitř! Je skutečně radost s vámi obchodovat, s pozdravem spokojený zákazník Jan Maršálek, Dobronice.
Martin hodnotil: Čas: 23:05 Datum: 20.02.2017
Bezvadný batoh na denní nošení.
Oproti fotografii má dodaný batoh pískové spony a D ringy, což mě potěšilo.
Bederní pás je odjímatelný, takže při denním nošení nepřekáží.
V horní části batohu postrádám menší kapsu na drobnosti, které se Vám nechce hledat na dně batohu.
To však půjde vyřešit našitím několika pruhů řemínku a upevněním některé zde nabízené sumky.