Domů /

Brýle typ PROFILE - Black [ACM]

Kód: BD6470 Produktové číslo: 5901698412418
Váha: 230g Materiál: plast/ABS Popis produktu: Tyto velmi kvalitně zpracované brýle, pasují ke všem přilbám nejnovějších generací a neomezují zorné pole. Díky měkké vystýlce dobře přiléhají ke každé tváři. Rám brýlí je opatřen otvory, což pomáhá volnému p

Žádné hodnocení.
Výrobce: ACM
Kategorie: Taktické vybavení
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 390 Kč
Brýle typ PROFILE - Black [ACM]
Váha: 230g
Materiál: plast/ABS
 
Popis produktu:
Tyto velmi kvalitně zpracované brýle, pasují ke všem přilbám nejnovějších generací a neomezují zorné pole. Díky měkké vystýlce dobře přiléhají ke každé tváři. Rám brýlí je opatřen otvory, což pomáhá volnému průchodu vzduchu, ale zároveň chrání proti vniknutí drobných úlomků.
V sestavě se nachází tři skla: čirá, žlutá a tmavá.
 

 

Specifikace
Váha 0.23 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
gabriel hodnotil: Čas: 20:39 Datum: 21.07.2019
Dobrý den, mohou se tyhle brýle používat při airsoftu? Nikde v popisu jsem neviděl slovo ochranné což mi způsobuje pocit že bych přišel o zrak při jakémkoliv zásahu do brýlí.
Děkuji za odpověď...

AirsoftMorava:
Nejedná se o ochranný prostředek. Pokud chcete nějaké brýle s atestem, vybírejte brýle, u kterých je v názvu uvedeno slovo ochranné.
To že ochranné brýle mají atest neznamená, že jsou neprůstřelné většinou se jedná o třídu ochrany F což je ochrana proti rychle letícímu tělesu o nízké kinetické enerigii. Tedy odražená střela nebo prázdná nábojnice.