Domů /

Replika přilby Spec-Ops MICH - Coyote

Kód: M51617104TAN Produktové číslo: 5901698418137
Váha: 665g Materiál: ABS Realistická replika základního modelu helmy typu MICH Spec-Ops používané americkou armádou. Přilba má dvě integrované montážní lišty, vhodné pro uchycení různých taktických doplňků (svítilna, kamera atd.). Na přední části je možno

2 hodnocení
Výrobce: 8FIELDS
Kategorie: Taktické doplňky
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 630 Kč
 
Replika přilby Spec-Ops MICH - Coyote
Váha: 665g
Materiál: ABS
 
Realistická replika základního modelu helmy typu MICH Spec-Ops používané americkou armádou. Přilba má dvě integrované montážní lišty, vhodné pro uchycení různých taktických doplňků (svítilna, kamera atd.). Na přední části je možnost uchycení nočního vidění atp. Helma má nastavitelné popruhy a suché zipy pro uchycení nejrůznějších insignií či potahů. Díky použitému materiálu je helma velmi lehká a její nošení je tak velmi pohodlné.
Specifikace
Váha 0.68 kg
Hodnocení
Martin hodnotil: Čas: 01:05 Datum: 12.02.2015
Zdravím sofťáci, tuto helmu mám jen chvíli ale přesto jsem začal psát tyto řádky.
Po prvním vybalení z bublinkové fólie jsem zjistil že helma je velmi lehká a po cestě ze schodů i velmi bytelná protože mi spadla. Pohodlí při nošení zajišťuje 5 molitanový polštářků které můžete libovolně předkládat a nylonové popruhy, ty jsou plně nastavitelné. Helma se nosí velmi pohodlně a není problém ji nosit 7 hodin v kuse. Helmu doporučím každému který nechce na hlavě nosit kilovou helmu a také tomu kdo chce dobrou helmu za dobré peníze, poměr cena výkon je zde opravdu velký. Za mě 5/5. Marty.