Lampion štěstí-bílý

Kód: lampion-bily
Lampion štěstí bílý [LS] Co jsou létající lampiony štěstí? Lampiony štěstí, které možná znáte také jako létající lampióny, lampiony přání nebo létající přání, jsou v podstatě malé horkovzdušné balóny, které ale umí zanechat velký dojem. Mezi jejich nej

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 45 Kč

Lampion štěstí-bílý
Lampion štěstí bílý [LS]
 
Co jsou létající lampiony štěstí?

Lampiony štěstí, které možná znáte také jako létající lampióny, lampiony přání nebo létající přání, jsou v podstatě malé horkovzdušné balóny, které ale umí zanechat velký dojem. Mezi jejich největší výhody patří bezhlučnost, nízká náročnost na manipulaci, bezpečný a hlavně ekologický provoz.

 

Historie lampionů štěstí a přání
Lampiony štěstí, které se do Evropy dostaly až v několika posledních letech, pocházejí z jihovýchodní Asie, kde vznikly asi ve 3. století našeho letopočtu. Protože jejich světlo září na kilometry daleko, byly původně využívány jako signalizační zařízení k válečným účelům, postupem času se z nich ale naopak stala poselství míru. Dnes jsou lampiony štěstí nedílnou součástí mnoha asijských obřadů a festivalů a i u nás si začínají získávat své místo.

 

Poselství lampionů štěstí
Lidé po celém světě podlehli kouzlu těchto zářících luceren a mnoho z nich věří, že s tím, jak lampion štěstí stoupá k nebi, odnáší s sebou jejich bolest, smůlu, problémy a trápení, a naopak čím výše lampion vyletí, tím více lásky, bohatství a štěstí vás v budoucnu čeká. Kromě toho na lampion můžete před vypuštěním napsat svá tajná přání a doufat, že tak budou snáze vyslyšena. Proto se pro tyto kouzelné svítící lucerny v České republice vžil také název lampiony přání.
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.