PHANTOM EXTREMIS RIFLE MKVI - Black [APS]

Kód: PERMKVI Produktové číslo: 5901698475314
Úsťová rychlost až 350 FPS, váha 2,3 Kg, délka 53-62 cm, zásobník na 200 BB

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 6990 Kč
PHANTOM EXTREMIS RIFLE MKVI - Black [APS]
Airsoftová elektrická zbraň PHANTOM EXTREMIS RIFLE MKVI Vás na první pohled uchvátí svým nádherně tvarovaným odlehčeným tělem, vystřelovací CRS pažbou a KeyMod předpažbím zakončeným stylovým tlumičem. Zbraň používá nový hybridní gearbox s pohyblivým závěrem (EBB) a možností rychlé výměny pružiny. Ideální zbraň pro CQB.
 
Pažba, pažbička a zásobník byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru, ostatní díly jsou zhotoveny z kovu. Vystřelovací pažbu CRS, lze ustavit do 4 poloh, v její spodní části se nachází poutko QD pro nosný popruh. Mířidla lze sklopit a používat sklopená (přední je světlovodné), nebo jej dokonce úplně odmontovat a nasadit zaměřovač. Ergonomicky tvarovaná pažbička se zdrsněným povrchem má možnost výměny gumové zadní i přední části pro docílení pevného a pohodlného úchopu zbraně. Plastový Hi-Cap zásobník pojme až 200 kuliček. Kovové předpažbí je vybaveno systémem KeyMod. Horní část zbraně má po celé své délce RIS lištu 22mm, na níž lze uchytit kolimátor.
 
Vnitřní mechanismus je GearBox v.2 Silver Edge, který má možnost rychlé výměny pružiny (pro výměnu pružiny není potřeba vytahovat GB z těla zbraně, ale provádí se přímo v trnu pažby).
Uvnitř GearBoxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol osazených v 8mm ocelových kuličkových ložiscích. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem a 4-mi nožičkami, (liší se od klasických, díky možnosti rychlé výměny pružiny) protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, a kovová dotěsněná tryska.
Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň úsťové rychlost až 350 FPS (106m/s).
Za zmínku stojí kovová Hop-Up komora, ve které je uchycena přesná hlaveň o průměru 6,04mm a délce 170mm, která zvyšuje přesnost střelby. Celý mechanismus zbraně ve standardu TM je velmi dobře vyladěn, což zajišťuje kultivovaný chod celé zbraně. Při výstřelu se ke zvuku přidá blowback systém, který dodává ze střelby skvělý zážitek.
 
Akumulátor není v balení. Vkládá se do trnu pažby, kde lze vložit:
 
Balení obsahuje: Zbraň, zásobník, 2x přední úchyt, 2x RIS lišty a 2x modifikování pažbičky
 
 

Specifikace
Váha 3.78 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 340-350
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 106
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,14
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 48
Vhodná váha střeliva 0,20-0,23g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 2265
Délka (mm) 530-620
Délka vnitřní hlavně (mm) 170 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.04 mm
Materiál Kov, ABS
Materiál těla Kov
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný)
Kapacita zásobníku 200
Hop-up Ano kovový regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru V trnu pažby
Konektor Malý Tamiya
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.