Mk23 Heavy Weight Gas Pistol [STTI]

Kód: GGH-0302 Produktové číslo: 4715997010180
Úsťová rychlost: 340-420 FPS Váha: 780g Délka: 245mm Záskobník: 28kuliček (kovový) Typ střelby: jednotlivě Hop-up: Ano regulovatelný Blow-back: Ne Materiál: ABS + kov Materiál těla: ABS Replika firmy STTI není vybavena blow-backem, je však možno pohybovat

5 hodnocení
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 1390 Kč
 
Mk23 Heavy Weight Gas Pistol [STTI]
Úsťová rychlost: 340-420 FPS
Váha: 780g
Délka: 245mm
Záskobník: 28kuliček (kovový)
Typ střelby: jednotlivě
Hop-up: Ano regulovatelný
Blow-back: Ne
Materiál: ABS + kov
Materiál těla: ABS
 
Replika firmy STTI není vybavena blow-backem, je však možno pohybovat se závěrem a natáhnout kohoutek. Vyrobena je z ABS, z kovu jsou zásobník, vnitřní hlaveň, spoušť, zajišťovací prvky, uvolňovač zásobníku, vnitřní mechanika pistole a jiné detaily. Navíc je tato replika vybavena tlumičem zvuku, podle originálu, kt. kromě své normální funkce zvětšuje úsťovou rychlost repliky.
Specifikace
Váha 0.976 kg
Délka vnitřní hlavně (mm) 0 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 0 mm
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 0 let
Hodnocení
Radek hodnotil: Čas: 10:39 Datum: 26.03.2019
Za ty peníze skutečně skvělá zbraň. Téměř přesná kopie originálu od TM. Zpracovnání je na vysoké úrovni. Konstrukce je velmi jednoduchá. Pokud máte problém se zasekáváním spouště, stačí pouze nastříkat !silikonový! olej do spoušťového mechanismu a problém odpadne a zjemní se chod spouště. Doporučuju pořídit si kovový tlumič (pozor závit je stejně jako u ostré MK23 - M16x1P) a dát do něj molitan nebo podobnou porézní tlumící hmotu, poté získáte snad nejtišší zbraň, co v airsoftu existuje. Navíc pro zbraň je (bohužel zatím jen v zahraničí) k dostání hromada upgrade součástí, jak těla, tak hop-up. Po menších úpravách lze do zbraně vložit jakoukoliv hlaveň systému VSR apod. - s delší hlavní rapidně stoupá úsťová rychlost. Dále oproti jiným plynovkám má MK23 velmi malou spotřebu plynu - není zde GBB, který žere až 75% plynu při výstřelu.

Mínusem je plastové tělo, které podle mě nesnese např. zásah ze silnějších AS zbraní, základní tlumič je k ničemu (prodloužení hlavně v základním tlumiči alespoň v mém případě způsobuje fatální nepřesnost a narušení HOP efektu). Velká zbraň typu MK23 nebo Desert Eagle logicky nepasuje do většiny normálních pistolových pouzder.

Pokud uvažujete nad levnou plynovkou, tak neblázněte a kupte si toto.
Michael hodnotil: Čas: 22:20 Datum: 07.03.2019
Mrzí mě, že zásobník této zbraně nejde plnit rychloplničkou (teda, jde, ale spousta kuliček jde vedle). Když je zásobník ve zbrani, je tam hodně navolno a když zbraň nosím v pouzdře, při chůzi zásobník naráží do stěn zásobníkové šachty. Možná taky proto se velmi rychle ničí ten plastový zobáček (ta přepážka vepředu). Také spolehlivost není úplně 100%. Jak už zde někdo psal, po vystřelení se spoušť zasekne vzadu a musím natáhnout závěr, aby opět fungovala, jak má. Ve stresových situacích má ve zvyku selhávat. Také mě otravuje způsob, jakým se na této zbrani šteluje hop-up: musíte totiž vysunout závěr z těla zbraně, pootočit hop-up kolečkem, složitě nasadit závěr na tělo, zkušebně vystřelit a znovu a znovu, dokud není hop-up seřízený.
To s tím zásobníkem řeším látkovou lepicí páskou a to zasekávání bude asi způsobeno nedostatečnou údržbou. Kam přesně bych měl prosím nalít olej/napaplat vazelínu a jak hustý olej by to měl být?
Straka hodnotil: Čas: 00:32 Datum: 28.10.2018
Dobrý den, mam zbran teprve 4 dny a začal jsem mít priblém. Mohli by jste mi poradit prosim? Kdyz zandám zasobník a vystřelím první kuličku, tak se mi zdá že se mi jezdec, který nabíra kuličky nevrati do puvodni polohy a ať po prvním vystřelu mackam spoust kolikrat chci, tak mi druha kulička nevyletí. Musim se zbrani zatrepnout a poté uslyším cvaknutí, což si myslim ze se mi jezdec vratil do puvodni pozice a pote mi vystreli teprve druha kulicka. Takze pokazde kdyz chci vystrelit dalsi kulicku, tak musim zatřepnout se zbrání. Víte o nejake rade, nebo bych mel zbran radeji reklamovat?
Predem dekuji za idpoved.

AirsoftMorava:
Zde by mělo pomoci pouze běžné promazání silikonovým olejem (lehce kápnout silikon do šachtice zásobníku). Také doporučuji používat kvalitní BB nejlépe GUARDER. Pokud nepomůže běžná údržba, tak doporučuji kontaktovat technika který vám poradí co je potřeba zkontrolovat email: servis@airsoftmorava.cz

Radek hodnotil: Čas: 21:33 Datum: 25.10.2018
Ahoj je tato plynovka spolehlivá? Dekuji za odpověď
Straka hodnotil: Čas: 15:52 Datum: 17.10.2018
Ještě bych se rád zeptal, chápu dobře že 420 fps bylo naměřeno s tlumičem a kolem 340 fps bez ?

AirsoftMorava:
Ano.


Straka hodnotil: Čas: 11:32 Datum: 17.10.2018
Dobrý den, je možno do této zbraně dokoupit CO2 zásobník ?
Děkuji

AirsoftMorava:
Nemáme v nabídce žádný CO2 zásobník.

Radek hodnotil: Čas: 21:27 Datum: 14.10.2018
Ahoj je ten tlumic funkční nebo jen maketa. A o kolik procent utlumi výstřel? Dekuji za odpověď.

AirsoftMorava:
Tlumič netlumí výstřel, je v něm vnitřní hlaveň, která zvyšuje přesnost a úsťovou rychlost. U airsoftových zbraní se tlumiče nepoužívají k tlumení, ale jako estetický doplněk či k prodloužení vnitřní hlavně. Zde je tedy netypicky vnitřní hlaveň již zabudována v tlumiči.

Radek hodnotil: Čas: 21:17 Datum: 14.10.2018
Dobrý den. Je tato plynovka spolehlivá a je vhodná na celodenní užívání?
Václav hodnotil: Čas: 01:44 Datum: 18.03.2018
Dobrý den chtěl bych se zeptat když mám na zbrani tlumič tak mi kuličky lítají hodně nepřesně a pokud na zbrani tlumič není střílí perfektně přesně

AirsoftMorava:
Můžete jej mít křivě našroubovaný, doporučuji se obrátit na náš servis kde vám poradí.

Ludmila hodnotil: Čas: 13:33 Datum: 18.02.2018
Ráda bych se zeptala ohledně náhradních zásobníků.. které mám použít?

AirsoftMorava:
Zásobník: GGH-0302M
https://www.airsoftmorava.cz/zasobniky/zasobnik-do-do-mk23-stti.html?listtype=search&searchparam=mk23

Michael hodnotil: Čas: 23:18 Datum: 26.12.2017
Toto je moje první airsoftka nad 500,- a jsem velmi spokojený, ale nevím, jak se na ní šteluje hop-up a bojím se ji rozdělávat

AirsoftMorava:
Seřízení Hop-Up se provádí pod závěrem. Stačí lehce natáhnout závěr dozadu a to přesně do místa kde lze vybít čep (záchyt závěru/SAFE). Po vybití čepu lze vysunout závěr potažením směrem dopředu a nahoru. Zde lze seřídit systém Hop-Up. Složení provedete opačným způsobem a to nasazením závěru cca 1cm od zadní části (doporučuji se řídit zářezy na závěru a výstupky na těle aby do sebe zapadaly) až závěr úplně dolehne k tělu zbraně a poté jej opět natáhnout do místa kde lze vložit čep a tento čep zaklepnout.

Josef hodnotil: Čas: 19:14 Datum: 18.10.2017
dava se tam co2 nebo grean gas

AirsoftMorava:
Zbraň pohání Green Gas.

Marie hodnotil: Čas: 17:04 Datum: 09.03.2017
Dobrý den, jaká gramáž kuliček je doporučena?

AirsoftMorava:
Do zbraně nejčastěji berou BB 0,23g