CM.079 [P&J]

Kód: FB3549 Produktové číslo: 5901698453480
Airsoftová elektrická zbraň CM.079 je replika zbraně AR-15. Byla vyrobena továrnou CYMA a modifikována pro firmu PJ. Pažba, pažbička a zásobník jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích. Nová pažba

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Cena: 4950 Kč
 
CM.079 [P&J]
Airsoftová elektrická zbraň CM.079 je replika zbraně AR-15. Byla vyrobena továrnou CYMA a modifikována pro firmu PJ.

Pažba, pažbička a zásobník jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích. Nová pažba, zásobník, záchyt zásobníku a přepínač střelby dodávají zbrani moderní vzhled. Kovové předpažbí Key-Mod, dovoluje uchytit RIS lišty Key-Mod a poté např. rukojeť, svítilnu... Zejména levoruké střelce potěší oboustranný vypouštěč zásobníku. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět.
Po odšroubování tlumiče zvuku naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.

Vnitřním mechanismem zbraně je kovový GB v.2 který je díky mnohaletým zkušenostem a drobným úpravám velice spolehlivý. Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří ocelových ozubených kol, ocelová kluzná ložiska 8mm, prodloužený ocelový trn pružiny s ložiskem, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, ABS hlava válce a klasický ABS píst s jedním ocelovým zubem. Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň průměrné úsťové rychlost a to až 420 FPS (127m/s).

Výhodou této zbraně je spolehlivost, moderní vzhled, kovové RIS předpažbí, sklopná mířidla, kompaktní rozměry a vysokokapacitní zásobník na 400 BB. Na horní RIS lištu je možno připevnit příslušenství (kolimátor, optiku). Po odšroubování tlumiče zvuku naleznete závit 14mm levotočivý.
Každá zbraň má na svém těle laserem vyznačené logo a unikátní sériové číslo.
 
V balení naleznete zbraň, zásobník, akumulátor a nabíječku.
Specifikace
Váha 4.735 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.