CM.009, M16A3 celokov [CYMA]

Kód: FB3352-1 Produktové číslo: 5901698444624
Airsoftová elektrická zbraň, úsťová rychlost až 430 FPS, váha 3,1 Kg, délka 100 cm, zásobník kov na 300 BB

1 hodnocení
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 4550 Kč
CM.009, M16A3 celokov [CYMA]
Nejnovější verze 2017 airsoftové elektrické zbraně CM.009, je replika zbraně M16A3. Tato AEG (Airsoft Electric Gun) byla vyrobena továrnou CYMA a modifikována pro firmu PJ.

Pažba, předpažbí a pažbička jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS. Ostatní díly jsou vyrobeny z kovu na precizních CNC strojích, některé dokonce z oceli, tak jako zásobník který má kapacitu 300 kuliček. Pažbička byla ergonomicky vytvarována pro pevný a pohodlný úchop zbraně. Výsuvná pažba má 6 poloh pro ideální nastavení délky. Po sundání transportní rukojeti naleznete klasickou RIS lištu 22mm, bna kterou lze namontovat např. kolimátor. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět.

Vnitřním mechanismem zbraně je kovový GB v.2 který je díky mnohaletým zkušenostem a drobným úpravám velice spolehlivý. Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří ocelových ozubených kol, ocelová kluzná ložiska 8mm, prodloužený ocelový trn pružiny s ložiskem, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, ABS hlava válce a klasický ABS píst s jedním ocelovým zubem. Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň nadprůměrné úsťové rychlost až 430 FPS (131m/s).

Výhodou této zbraně je spolehlivost, reálný vzhled, dlouhá hlaveň, nadprůměrná úsťová rychlost a vysokokapacitní zásobník. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
Každá zbraň má na svém těle laserem vyznačené logo a unikátní sériové číslo.
 
V balení naleznete zbraň, zásobník, akumulátor a nabíječku.
Specifikace
Váha 4.863 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.