CM.008 M4 S-System Full Metal [P&J]

Kód: FB3351-1
Airsoftová elektrická zbraň, replika M4 S-System, úsťová rychlost až 430 FPS, váha 3320 g, délka 78-86 cm, ocelový zásobník na 300 BB

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 4090 Kč
 

CM.008 M4 S-System Full Metal [P&J]
Nejnovější verze 2017 airsoftové elektrické zbraně CM.008, je replika zbraně M4S-System. Tato AEG (Airsoft Electric Gun) byla vyrobena továrnou CYMA a modifikována pro firmu PJ.

Pažba, předpažbí a pažbička jsou vyrobeny z vysoce odolného ABS. Ostatní díly jsou vyrobeny z kovu na precizních CNC strojích, některé dokonce z oceli, tak jako zásobník který má kapacitu 300 kuliček. Pažbička byla ergonomicky vytvarována pro pevný a pohodlný úchop zbraně. Výsuvná pažba má 6 poloh pro ideální nastavení délky. Horní kovová RIS lišta 22mm vede přez celou zbraň a je zakončena sklopnými mířidly, díky čemuž lze snadno použít kolimátor či optika. Předpažbí je osazeno ze všech stran RIS lištami 22mm, na které lze uchytit doplňky např. rukojeť, svítilnu... Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět.

Vnitřním mechanismem zbraně je kovový GB v.2 který je díky mnohaletým zkušenostem a drobným úpravám velice spolehlivý. Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří ocelových ozubených kol, ocelová kluzná ložiska 8mm, prodloužený ocelový trn pružiny s ložiskem, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, ABS hlava válce a klasický ABS píst s jedním ocelovým zubem. Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň nadprůměrné úsťové rychlost až 430 FPS (131m/s).

Výhodou této zbraně je spolehlivost, reálný vzhled, RIS předpažbí, nadprůměrná úsťová rychlost a vysokokapacitní zásobník. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
Každá zbraň má na svém těle laserem vyznačené logo a unikátní sériové číslo.
V balení naleznete zbraň, zásobník, akumulátor a nabíječku.
Hodnocení
Martin hodnotil: Čas: 21:14 Datum: 05.10.2017
Chcel by som sa opýtat či je možné dať bateriu do pažbi.

Vopred ďakujem.

AirsoftMorava:
Teoretricky ano avšak by byla potřeba vyměnit kabeláž a koupit jinou pažbu nebo dokoupit nějakou sumku do které by se umístil akumulátor, jelikož původní pažba není určení k vložení akumulátoru. Popřípadě se vybrat akumulátor, který vleze do trnu pažby.