BY-003A-Black [Bell]

Kód: BY-003A Produktové číslo: 5901698419141
Airsoftová elektrická zbraň, replika AKS-74N, úsťová rychlost až 430 FPS, váha 3,1 kg, délka 72-94 cm, zásobník na 500 BB

Žádné hodnocení.
Výrobce: Double Bell
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 3550 Kč
BY-003A-Black [Bell]
Celokovová airsoftová zbraň s dřevěným předpažbím je vyrobena firmou Double Bell. Jedná se o repliku ruské pušky AKS-74N.
 
Pažbička a zásobník byly vyrobeny z odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu, většina dílů dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete točný zásobník Hi-Cap na 500 kuliček. Pažba je ocelová sklopná s ocelovým poutkem na popruh. Předpažbí je vyrobeno z pravého dřeva. Boční lišta na ocelovém těle zbraně umožňuje upevnit boční montáž na AK na kterou lze namontovat kolimátor nebo opitku. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete přechodku AK po jejímž odmontování se odkryje hlaveň se závitem 14mm levotočivým, na níž lze přidělat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
 

Vnitřní mechanismus

Vnitřní mechanismus je postavený na kovovém Gearboxu v.3 s rychlou výměnou pružiny.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří ocelových ozubených kol vsazených do ocelových 8mm kuličkových ložisek, aby se mohly kola volně točit i při vysokých rychlostech.
Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec a polymerový píst s jedním ocelovým zubem.
Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň skvělé úsťové rychlost až 430FPS.
 

Výhody zbraně

Výhodou této zbraně je nízká cena, realistický vzhled, sklopná pažba, nadprůměrná úsťová rychlost a možnost rychlé výměny pružiny.
 

Obsah balení

  • Zbraň
  • Zásobník na 500 BB
Specifikace
Váha 3.75 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 410-430
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 131
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,72
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 60
Vhodná váha střeliva 0,23-0,25g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 3067
Délka (mm) 720-940
Délka vnitřní hlavně (mm) 500 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.05 mm
Materiál Ocel, kov, ABS
Materiál těla Ocel
Materiál předpažbí Dřevo
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný)
Kapacita zásobníku 500
Hop-up Ano ABS regulovatelný
Gearbox Kovový v.3
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová kuličková 8mm
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru Pod horním krytem
Konektor Malý Tamiya
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Jiří hodnotil: Čas: 09:44 Datum: 17.12.2019
Zbraň mě velice příjemně překvapila. Přesná a pohodlná střelba jak přes kovová mířidla tak i přidanou optiku. Zbraň se velice příjemně drží v ruce a nezklamala ani v poněkud drsných podmínkách (déšť, bahno apod.). Pokud bude i nadále takto spolehlivá, nebál bych se ji doporučit ani pokročilejším hráčům airsoftu.