AT-AK12 [ARCTURUS]

Kód: AT-AK12 Produktové číslo: 812332024056
Airsoftová elektrická zbraň, replika AK-12, úsťová rychlost až 460 FPS, váha 3470 g, délka 70/88-95 cm, 2x zásobník na 500 a 130/30 BB

Žádné hodnocení.
Výrobce: ARCTURUS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Cena: 8480 Kč
 
AT-AK12 [ARCTURUS]
Airsoftová elektrická zbraň (AEG) Rifle AT-AK12 je replikou moderní útočné pušky Kalašnikov AK-12. Kvalita zpracování, je na profesionální úrovni, díky tomu, že firma MOS která tuto zbraň vyrábí, vyrábí díly pro ostré zbraně. Její kvalitu nelze popsat, ani zaznamenat na fotografiích, ale pocítíte ji, až si ji poprvé vezmete do ruky.
 
Pažba, pažbička, předpažbí a zásobníky byly vyrobeny ze zesíleného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, většina dílů dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete rovnou dva zásobníky Hi-Cap a Mid/Real-Cap. Točný zásobník Hi-Cap s kapacitou přes 500 kuliček. U tlačného zásobníku lze přepnout kapacitu ze 130 na 30 kuliček, což ocení každý airsoftový profesionál.
Moderní pažbička je navržena pro pohodlný úchop zbraně a zlepšení ovladatelnosti. Výsuvná sklopná pažba s gumovou patkou, má 5 poloh pro ideální nastavení délky s možností uchycení QD poutka.
Předpažbí má ze všech stran RIS lišty 22mm, na které lze uchytit příslušenství jako rukojeť, kolimátor,svítilnu. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým. Zbraň má speciální systém uvolňovače anti-reversu, kde po zmáčknutí tlačítka (které naleznete před spouští) dojde k navrácení pružiny do původní polohy, čímž se podstatně prodloužíte její životnost a zbraň si tak dlouhodobě zachová své parametry. Nejen k modernímu vzhledu, ale také k usnadnění manipulace se zbraní slouží přepínač režimu střelby s ,, křidélkem,, pro jednodušší přepínaní režimu střelby, u praváka ukazováčkem, u leváka palcem.
 

Vnitřní mechanismus

Vnitřní mechanismus postavený na kovovém Gearboxu v.3 s rychlou výměnou pružiny je dalším výrazným plusem této skvělé zbraně.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol. Pístové i středové kolo jsou osazeny ocelovými 8mm kluznými ložisky aby byla schopny zvládat i vysoké zatížení. Na motorovém kole jsou použita 8mm kuličková ložiska, aby se mohlo toto kolo volně točit i při vysokých rychlostech.
Není divu, že vylepšení dostala také elektroinstalace a to nahrazením zastaralého spoušťového mechanismu za mikrospínač, u kterého se neopalují kontakty a má rychlejší reakci na spoušť, samozřejmě napojeného na nízko odporovou kabeláž. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, polymerový píst se všemi ocelovými zuby a dotěsněná tryska.
Díky vložené pružině M130 dosahuje zbraň nadprůměrné úsťové rychlost až 460 FPS (140m/s).
 
Takto vysoké úsťové rychlosti bylo docíleno výměnou pružiny naším technikem za M130 a také díky dotěsněné kovové hop-up komoře, která ve spolupráci s přesnou ocelovou hlavní o průměru 6,01mm a délce 425mm zajišťuje maximální využití výkonu což zvyšuje přesnost a dostřel. V balení naleznete náhradní pružinu M120 jejíž výměnou docílíte cca 420FPS (128m/s).

Výhody zbraně

Výhodou této zbraně je špičkové jak venkovní tak vnitřní zpracování, odolnost, nadprůměrná úsťová rychlost, maximální přesnost, skopná/výsuvná pažba, možnost rychlé výměny pružiny...
 

Obsah balení

  • zbraň
  • 2x zásobník
  • náhradní pružina M120
Specifikace
Váha 4.687 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 440-460
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 140
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,97
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 64
Vhodná váha střeliva 0,23-0,25g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 3460
Délka (mm) 700/880-950
Délka vnitřní hlavně (mm) 425 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.01 mm
Materiál Hliník, ocel, polymer
Materiál těla Ocel
Materiál předpažbí Polymer
Materiál zásobníku Polymer
Typ zásobníku Hi-cap (točný) + Mid/Real-cap (tlačný)
Kapacita zásobníku 500 a 130/30
Hop-up Ano ABS regulovatelný
Gearbox Kovový v.3
Ozubená kola Ocelová 18:1
Ložiska Ocelová kuličková/kluzná 8mm
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru Pod horním krytem
Konektor DeanT
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.