ASR115X SPYDER EBB FULL-METAL - Black/ Red [APS]

Kód: ASR115X Produktové číslo: 5901698453367
Úsťová rychlost až 410 FPS, váha 2,7 Kg, délka 87 cm, zásobník na 300 BB

Žádné hodnocení.
Výrobce: APS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 6350 Kč
ASR115X SPYDER EBB FULL-METAL - Black/ Red [APS]
ASR115X SPYDER airsoftová elektrická zbraň s klasickým M4 tělem, která na první pohled zaujme svým zbarvením, bočními mířibly, předpažbím KeyMod a moderní pažbou. Zbraň používá nový hybridní gearbox s pohyblivým závěrem (EBB) a možností rychlé výměny pružiny.
 
Pažbička, zásobník a boční sklopná mířidla byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru, ostatní díly jsou zhotoveny z kovu. Kovoá pažba s pěnovou lícnicí a poutkem QD pro nosný popruh. Boční mířidla 45° se používají jako nouzová v kombinaci s optikou. Budou se vám hodit, když se dostanete do situace, že vaše optika bude na krátkou vzdálenost nepoužitelná (přední mířidlo je světlovodné). Plastový Hi-Cap zásobník pojme až 300 kuliček. Kovové předpažbí je vybaveno systémem KeyMod a osazeno z obou stran upevňovacími body pro nosný popruh pomocí systému QD. V balení naleznete 3x kovoé RIS lišty 22mm, které lze na toto předpažbí kdekoliv umístit. Horní část má po celé své délce také RIS lištu 22mm, na níž můžete uchytit kolimátor nebo optiku.
 
Vnitřní mechanismus je GearBox v.2 Silver Edge, který má možnost rychlé výměny pružiny (GB je však potřeba vytáhnout z těla zbraně).
Uvnitř GearBoxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol osazených v 8mm ocelových kuličkových ložiscích. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem a 4-mi nožičkami, (liší se od klasických, díky možnosti rychlé výměny pružiny) protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, a kovová dotěsněná tryska.
Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň úsťové rychlost až 410 FPS (125m/s).
Za zmínku stojí kovová Hop-Up komora, ve které je uchycena přesná hlaveň o průměru 6,04mm a délce 390mm, která zvyšuje přesnost střelby. Celý mechanismus zbraně ve standardu TM je velmi dobře vyladěn, což zajišťuje kultivovaný chod celé zbraně. Při výstřelu se ke zvuku přidá blowback systém, který dodává ze střelby skvělý zážitek.
 
Balení obsahuje: Zbraň, zásobník, 3x RIS lišty
Specifikace
Váha 4.55 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 400-410
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 125
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,56
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 56
Vhodná váha střeliva 0,23-0,25g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 2717
Délka (mm) 870
Délka vnitřní hlavně (mm) 390 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.04 mm
Materiál Kov, ABS
Materiál těla Kov
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný)
Kapacita zásobníku 300
Hop-up Ano kovový regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru V trnu pažby
Konektor Malý Tamiya
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Doležel hodnotil: Čas: 13:23 Datum: 13.07.2019
Pasují tam M4 zásobníky?

AirsoftMorava:
Ano.