AR15 PDW AT-AR03 [Arcturus]

Kód: AT-AR03 Produktové číslo: 812332023127
Airsoftová elektrická zbraň PDW, úsťová rychlost až 390 FPS, váha 2622 g, délka 54-67 cm, 2x zásobník na 320 a 130/30 BB

Žádné hodnocení.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem
Cena: 5990 Kč
 
AR15 PDW AT-AR03 [Arcturus]
Airsoftová elektrická zbraň (AEG) AR15 PDW AT-AR03 Full Metal je replika zbraně AR15 PDW. Kvalita zpracování, je na profesionální úrovni, díky tomu, že firma MOS která tuto zbraň vyrábí, vyrábí díly pro ostré zbraně. Její kvalitu nelze popsat, ani zaznamenat na fotografiích, ale pocítíte ji, až si ji poprvé vezmete do ruky.
 
Pažbička a zásobníky byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, většina dílů dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete rovnou dva zásobníky Hi-Cap a Mid/Real-Cap. Točný zásobník Hi-Cap s kapacitou 320 kuliček je vybaven systémem Quick-Reload, který se natahuje pomocí speciálního lanka uvnitř zásobníku. U tlačného zásobníku lze přepnout kapacitu ze 130 na 30 kuliček, což ocení každý airsoftový profesionál.
Ergonomicky tvarovaná pažbička se zdrsněným povrchem má možnost výměny zadní i přední části pro docílení pevného a pohodlného úchopu zbraně. Výsuvná šesti polohovatelná kovová pažba s protiskluzovou patku umožňuje ideální nastavení délky . Kovové předpažbí je vybeaveno systémem M-LOK a upevňujícími body pro nosný popruh pomocí systému QD. Horní část má po celé své délce RIS lištu 22mm, na níž lze uchytit sklopná mířidla (která naleznete v balení), nebo kolimátor. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí ocelového Bolt Catche se vrátí zpět. Po odšroubování tlumiče naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
 
Vnitřní mechanismus postavený na kovovém Gearboxu v.2 s rychlou výměnou pružiny je dalším výrazným plusem této skvělé zbraně.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol. Pístové i středové kolo jsou osazeny ocelovými 8mm kluznými ložisky aby byla schopny zvládat i vysoké zatížení. Na motorovém kole jsou použita 8mm kuličková ložiska, aby se mohlo toto kolo volně točit i při vysokých rychlostech.
Není divu, že vylepšení dostala také elektroinstalace a to nahrazením zastaralého spoušťového mechanismu za mikrospínač, u kterého se neopalují kontakty a má rychlejší reakci na spoušť, samozřejmě napojeného na nízko odporovou kabeláž. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem a polymerový píst se všemi ocelovými zuby.
Díky vložené pružině cca M120 dosahuje zbraň úsťové rychlost až 390 FPS (119m/s).
Této úsťové rychlosti bylo dosaženo nejen vložením pružiny M120, ale také díky kovové hop-up komoře stylu ProWin, která ve spolupráci s přesnou ocelovou hlavní o průměru 6,02mm a délce 200mm zajišťuje maximální využití výkonu což zvyšuje přesnost a dostřel.

Výhodou této zbraně je špičkové jak venkovní tak vnitřní zpracování, odolnost, kompaktní rozměry (CQB), možnost rychlé výměny pružiny ...

V balení naleznete zbraň, 2x zásobník, 2x modifikování pažbičky a sklopná mířidla.

 

Specifikace
Váha 3.8 kg
Délka vnitřní hlavně (mm) 0 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 0 mm
Konektor DeanT
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 0 let
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.