Doprava ZDARMA

Odběr novinek
Listmania
AR15 Lite Carbine AT-NY03-CB [Arcturus] Plánovaný nákup
Seznam od: Milan Prokes
CM.623, AR-15, Nylon, MOSFET E-EDITION [CYMA] pro dana eq
Seznam od: štěpán Jablončík
Zásobník Hi-Cap na 340BB DMAG pro M4 - BK [D-DAY] ar/15
Seznam od: Tom
Akumulátor Li-PO 1450mAh 11,1V 20C [IPower] Electrika
Seznam od: Dominik Přenosil
SR16 Rifle AT-AR02 [Arcturus] AR-15
Seznam od: Marek Hrouda
Ochranný vak na zbraň - ATAK-FG [8FIELDS] Nakup
Seznam od: Michal Londin

Hledat víc seznamů:

AR15 Lite Carbine AT-NY03-CB [Arcturus]

Kód: AT-NY03-CB Produktové číslo: 812332023325
Airsoftová elektrická zbraň, replika AR-15, úsťová rychlost až 440 FPS, váha 2510 g, délka 81-90 cm, zásobník na 350 BB

1 hodnocení
Výrobce: ARCTURUS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 3990 Kč
AR15 Lite Carbine AT-NY03-CB [Arcturus]

Airsoftová elektrická zbraň (AEG) AR15 Lite Carbine AT-NY03-CB je replika moderní zbraně AR-15 Lite Mur Mode C Carbine 14,5". Kvalita zpracování, je na profesionální úrovni, díky tomu, že firma MOS která tuto zbraň vyrábí, vyrábí díly pro ostré zbraně. Její kvalitu nelze popsat, ani zaznamenat na fotografiích, ale pocítíte ji, až si ji poprvé vezmete do ruky. V této verzi bylo nahrazeno kovové tělo za nylonové což snížilo váhu a cenu zbraně na minimum.

 

Pažba, pažbička a zásobník byly vyrobeny z odolného polymeru a tělo dokonce z vysoce odolného nylonu. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, některé dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete točný zásobníky typu Hi-Cap s kapacitou 350 kuliček vybaven systémem Quick-Reload, který se natahuje pomocí speciálního lanka uvnitř zásobníku.

Ergonomicky tvarovaná pažbička se zdrsněným povrchem má možnost výměny zadní i přední části pro docílení pevného a pohodlného úchopu zbraně. Výsuvná šesti polohovatelná pažba slim PDW s protiskluzovou gumovou patku umožňuje ideální nastavení délky. Na pažbě naleznete z obou stran upevňující body pro nosný popruh pomocí systému QD.

Kovové 12" předpažbí je vybaveno systémem M-LOK, pro uchycení doplňků. Horní část má po celé své délce RIS lištu 22mm, na níž lze uchytit sklopná mířidla (která naleznete v balení), kolimátor nebo optiku. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět. Po odšroubování tlumiče zvuku naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.

 


Vnitřní mechanismus

Vnitřní mechanismus postavený na kovovém Gearboxu v.2 s rychlou výměnou pružiny je dalším výrazným plusem této skvělé zbraně.

Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol. Pístové i středové kolo jsou osazeny ocelovými 8mm kluznými ložisky, aby byly schopny zvládat i vysoké zatížení. Na motorovém kole jsou použity 8mm kuličkové ložiska, aby se mohlo toto kolo volně točit i při vysokých rychlostech.

Není divu, že vylepšení dostala také elektroinstalace a to nahrazením zastaralého spoušťového mechanismu za mikrospínač, u kterého se neopalují kontakty a má rychlejší reakci na spoušť, samozřejmě napojeného na nízko odporovou kabeláž. Díky tomu je možné použít akumulátor Li-PO 11,1V. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, polymerový píst se všemi ocelovými zuby.

Díky vložené pružině M130 dosahuje zbraň úsťové rychlost až 440 FPS (134m/s).

 

Této úsťové rychlosti bylo docíleno výměnou pružiny naším technikem za M130 a také díky dotěsněné hop-up komoře stylu ProWin, která ve spolupráci s přesnou ocelovou hlavní o průměru 6,01mm a délce 380mm zajišťuje maximální využití výkonu což zvyšuje přesnost a dostřel. V balení od nás navíc dostanete pružinu M120, kterou si můžete snadno sami vyměnit a docílit tak cca 420FPS.

 


Výhody zbraně

Výhodou této zbraně je špičkové jak venkovní tak vnitřní zpracování, nízká váha, nízká cena, odolnost, nadprůměrná úsťová rychlost, vysoká přesnost, možnost rychlé výměny pružiny ...

 


Obsah balení

  • zbraň
  • zásobník
  • sklopná mířidla
  • 2x modifikování pažbičky
  • pružina M120
Specifikace
Váha 3.523 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 430-440
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 134
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,80
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 60
Vhodná váha střeliva 0,25g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 2510
Délka (mm) 810-900
Délka vnitřní hlavně (mm) 380 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.01 mm
Materiál Hliník, nylon, ocel
Materiál těla Nylon
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný)
Kapacita zásobníku 350
Hop-up Ano ABS regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru V trnu pažby
Konektor DeanT
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.