Doprava ZDARMA

Odběr novinek
Listmania
AR15 CQB AT-AR01-CQ [Arcturus] po pojistce
Seznam od: Daniel Bělunek
CM.097B, AR-15, E-EDITION & HIGH-SPEED [CYMA] Goodies
Seznam od: Štěpán Dostál
Vesta Buckle Up Assault Cummerbund - Olive Po vyplatě
Seznam od: Pavel Žárský
Taktická čepice - Black [Taiwangun] gear
Seznam od: Petr Válek
Rychloplnička kuliček tvar zásobníku M4 white [BD] Loudout
Seznam od: Jan Železný

Hledat víc seznamů:

AR15 CQB AT-AR01-CQ [Arcturus]

Kód: AT-AR01-CQ Produktové číslo: 812332023233
Airsoftová elektrická zbraň, replika AR-15, úsťová rychlost až 450 FPS, váha 2488 g, délka 72-80 cm, 2x zásobník na 350 a 130/30 BB

2 hodnocení
Výrobce: ARCTURUS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Cena: 5450 Kč
 
AR15 CQB AT-AR01-CQ [Arcturus]
Airsoftová elektrická zbraň (AEG) Rifle AT-AR01-CQ Full Metal je replika moderní zbraně AR-15 10,5". Kvalita zpracování, je na profesionální úrovni, díky tomu, že firma MOS která tuto zbraň vyrábí, vyrábí díly pro ostré zbraně. Její kvalitu nelze popsat, ani zaznamenat na fotografiích, ale pocítíte ji, až si ji poprvé vezmete do ruky.
 
Pažba a pažbička byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, většina dílů dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete rovnou dva ocelové zásobníky typu Hi-Cap a Mid/Real-Cap. Točný zásobník Hi-Cap s kapacitou 350 kuliček. U tlačného zásobníku lze přepnout kapacitu ze 130 na 30 kuliček, což ocení každý airsoftový profesionál.
Ergonomicky tvarovaná pažbička se zdrsněným povrchem má možnost výměny zadní i přední části pro docílení pevného a pohodlného úchopu zbraně. Výsuvná šesti polohovatelná MOE pažba s protiskluzovou gumovou patku umožňuje ideální nastavení délky . Na pažbě naleznete z obou stran upevňující body pro nosný popruh pomocí systému QD. Kovové předpažbí je vybeaveno systémem M-LOK. Horní část má po celé své délce RIS lištu 22mm, na níž lze uchytit sklopná mířidla (která naleznete v balení), kolimátor nebo optiku. Reálnému vzhledu také napomáhá funkční systém Bolt Catch, který při natažení závěru, zachytne závěr v zadní poloze a po stisknutí Bolt Catche se vrátí zpět. Po odšroubování tlumiče zvuku naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým.
 
Vnitřní mechanismus postavený na kovovém Gearboxu v.2 s rychlou výměnou pružiny je dalším výrazným plusem této skvělé zbraně.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol. Pístové i středové kolo jsou osazeny ocelovými 8mm kluznými ložisky aby byla schopny zvládat i vysoké zatížení. Na motorovém kole jsou použita 8mm kuličková ložiska, aby se mohlo toto kolo volně točit i při vysokých rychlostech.
Není divu, že vylepšení dostala také elektroinstalace a to nahrazením zastaralého spoušťového mechanismu za mikrospínač, u kterého se neopalují kontakty a má rychlejší reakci na spoušť, samozřejmě napojeného na nízko odporovou kabeláž. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem a polymerový píst se všemi ocelovými zuby.
Díky vložené pružině cca M130 dosahuje zbraň nadprůměrné úsťové rychlost až 450 FPS (137m/s).
Takto vysoké úsťové rychlosti na pružině M130 bylo dosaženo také díky hop-up komoře stylu ProWin, která ve spolupráci s přesnou ocelovou hlavní o průměru 6,02mm a délce 280mm zajišťuje maximální využití výkonu což zvyšuje přesnost a dostřel.

Výhodou této zbraně je špičkové jak venkovní tak vnitřní zpracování, odolnost, nadprůměrná úsťová rychlost, maximální přesnost, možnost rychlé výměny pružiny ...

V balení naleznete zbraň, 2x zásobník a sklopná mířidla.
Specifikace
Váha 3.722 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 430-450
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 137
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,88
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 62
Vhodná váha střeliva 0,25-0,28g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 2488
Délka (mm) 720-800
Délka vnitřní hlavně (mm) 280 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.02 mm
Materiál Ocel, kov, ABS
Materiál těla Kov
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku Ocel
Typ zásobníku Hi-cap (točný) + Mid/Real-cap (tlačný)
Kapacita zásobníku 350 a 130/30
Hop-up Ano ABS regulovatelný
Gearbox Kovový v.2
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru V trnu pažby
Konektor DeanT
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Hodnocení
Jaroslav hodnotil: Čas: 10:41 Datum: 29.10.2020
zpracování se mi velmi líbí.
Hledal jsem něco stejně dlouhého jako je STAG15 a tohle je hodně podobné.
Sice o 400g lehčí, ale na drilování věrně nahrazuje ostrou pušku.
Střílí bez závad a i podle zvuku to vypadá, že je to fakt pěkně zpracované.
Není to podle mého názoru předražená pušku v této kvalitě.
Jsem spokojený...
Jan hodnotil: Čas: 13:39 Datum: 07.10.2020
Zbraň zatím hezky funguje. Na to, že má krátkou hlaveň je i dost přesná na delší vzdálenosti. Párkrát se mi zasekla, ale to se vyřešilo přepnutím modu střelby. Používám kuličky BIO BLS 0,25g.