APM40A3 Sniper Rifle (Extreme Power)TAN [HAKKOTSU]

Kód: APM40D-EP Produktové číslo: 5901698452988
Úsťová rychlost: 550FPS (167m/s) Úsťová energie: 2,8J Váha: 2920g Délka: 1140mm Délka vnitřní hlavně: 510mm Průměr vnitřní hlavně: 6,03mm Materiál: kov, ABS Hop-up: ano regulovatelný Zásobník: kovový Low-Cap na 45BB Materiál zásobníku: ocel Airsoftová ma

2 hodnocení
Výrobce: APS/HAKKOTSU
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 3480 Kč
APM40A3 Sniper Rifle (Extreme Power)TAN [HAKKOTSU]
Úsťová rychlost: 550FPS (167m/s)
Úsťová energie: 2,8J
Váha: 2920g
Délka: 1140mm
Délka vnitřní hlavně: 510mm
Průměr vnitřní hlavně: 6,03mm
Materiál: kov, ABS
Hop-up: ano regulovatelný
Zásobník: kovový Low-Cap na 45BB
Materiál zásobníku: ocel
 
Airsoftová manuální zbraň APM40A3 od firmy APS/HAKKOTSU je vyrobena z lehké kovové slitiny hliníku a tělo z odolného polymeru. Díky přesné vnitřní hlavni z nerezové oceli, která má průměr 6,03mm, délku 510mm a uchycení pomocí šesti centrovacích o-kroužků, má zbraň vynikající přesnost. U spoušťového mechanismu lze nastavit zdvih spouště od 0 do 4mm a její odpor. Lícnice je regulovatelná do čtyř poloh pomocí stisknutí loga. Hop-up systém je dobře přístupný a jeho regulace je tak velice snadná. Velmi jednoduše lze také sundat pažbu a to stisknutím jednoho tlačítka, což je výhodné pro přenos či skladování. Sniperka má samozřejmě klasickou RIS lištu 22mm na kterou lze uchytit optika.
Nelze opomenout, že se jedná o verzi Extreme Power, která má úsťovou rychlost převyšující 550FPS (167m/s)

 

 

Specifikace
Váha 2.92 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Radim hodnotil: Čas: 19:25 Datum: 05.12.2019
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jakou nejsilnější pružinu by zbraň měla teoreticky udržet?
Předem děkuji za odpověď.

AirsoftMorava:
Nedoporučuji vkládat silnější pružinu, než je v základu.

Petr hodnotil: Čas: 08:50 Datum: 29.03.2018
Na první pohled parádní zbraň, pokud od ní nečekáte spolehlivost. Zhruba během půlky druhého zásobníku se zasekla kulička v meziprostoru mimo hopup a trysku a musel jsem sundat tělo. A tady to začalo být zajímavé. Začnu šroubkama uvnitř - ty nebyly ani všechny pořádně dotaženy, jeden dokonce držel snad jen silou vůle. Šroubek co se šroubuje přímo do hlavně někdo zkoušel zašroubovat pod úhlem a málem vyřezal novej závit 3mm vedle originálního. Štelování hopup je nejspíš z alobalu, někdo moc zatlačil a udělal krásnou rýhu na hlavni. Dále. Vodicí rampa kuliček a podavač jsou snad z toho nejnekvalitnějšího plastu, co se dá vyrobit -po dotažení šroubků zde rampa praskla (pomohl vteřiňák, ale na jak dlouho? reklamovat to stejně ani nebudu zkoušet). Na podavači kuliček jsou viditelné otlačeniny v místech, kde podavač tlačí na kuličku. Po dvou zásobníkách je to prostě ostuda. A dostáváme se ke kamenu úrazu; "realistický zásobník". Tahle skvělá funkce opravdu nabere vždy jen jednu kuličku. Pocaď dobré. Problém nastává hned, jak kulička nastoupí na cestu rampou. Ve třetině případů totiž podavač kuli vymrští (místo toho, aby ji šetrně dotlačil k hopu) tak, že proletí rampou, ale nezastaví se mezi tryskou a hopem, nýbrž pokračuje dál do zbraně, kde se nemá kam schovat a funguje jako blok pístu. Závěr nejde uzamknout a jediné možnosti jsou buď třást se zbraní tak dlouho, dokud se kulička nedostane do hlavně, (naprd) nebo zbraň rozebrat (naprd).
Zbraň je překvapivě přesná a úsťová rychlost odhadem odpovídá (jen se bojím, že než se dostanu k chronu, tak se mi rozpadne). Je poměrně dost hlučná, což se dá omluvit silnou pružinou.
Co bych určitě chtěl vyzdvihnout je stavitelná lícnice - tady asi není co zkazit, ale nechvalme dne před večerem.
Náhradní díly; na BASu je pár náhradních dílů ale ne všechny. Něco se prý nejspíš dá nahradit dílama od TM a ještě asi dvou výrobců, ale záleží na každém dílu zvlášť.
Závěrem bych chtěl promluvit do duše zájemcům o pěkně vypdající zbraň s hezkým povídáním a turbospešl úsťovkou slibující výkon i bez tuningu: kupte si něco kvalitního, osvědčenýho, na co jsou díly a dá se to upgradovat. Nebo si našetřte na kvalitnější kvér. Pouze pokud rádi šaškujete se zaseklejma kuličkama, pořiďte si tohle.