AK74U Carbine AT-AK06 [Arcturus]

Kód: AT-AK06E Produktové číslo: 812332023356
Airsoftová elektrická zbraň, replika AK, úsťová rychlost až 460 FPS, váha 3260 g, délka 48/70 cm, 2x zásobník na 450 a 130/30 BB

2 hodnocení
Výrobce: ARCTURUS
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 7370 Kč
AK74U Carbine AT-AK06 [Arcturus]
Airsoftová elektrická zbraň (AEG) AT-AK06 Full Metal je replikou moderního zkráceného AK. Kvalita zpracování, je na profesionální úrovni, díky tomu, že firma MOS která tuto zbraň vyrábí, vyrábí díly pro ostré zbraně. Její kvalitu nelze popsat, ani zaznamenat na fotografiích, ale pocítíte ji, až si ji poprvé vezmete do ruky.
 
Pažbička a zásobníky byly vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Ostatní díly jsou zhotoveny z kovu na precizních CNC strojích, většina dílů dokonce z oceli. Ke zbrani dostanete rovnou dva zásobníky Hi-Cap a Mid/Real-Cap. Točný zásobník Hi-Cap s kapacitou přes 450 kuliček. U tlačného zásobníku lze přepnout kapacitu ze 130 na 30 kuliček, což ocení každý airsoftový profesionál.
Moderní pažbička je navržena pro pohodlný úchop zbraně a zlepšení ovladatelnosti. Sklopná kovová pažba s možností uchycení QD poutka.
Kovové předpažbí typu M-LOK má po bocích a v horní části RIS lišty 22mm, na které lze uchytit příslučenství. Boční lišta umožňuje upevnit boční montáž na AK. Po odšroubování tlumiče plamene naleznete závit 14mm levotočivý, na který lze namontovat tlumič zvuku, nebo tlumič plamene taktéž se závitem 14mm levotočivým. Zbraň má speciální systém uvolňovače anti-reversu, kde po zmáčknutí tlačítka (které naleznete před spouští) dojde k navrácení pružiny do původní polohy, čímž se podstatně prodloužíte její životnost a zbraň si tak dlouhodobě zachová své parametry. Nejen k modernímu vzhledu, ale také k usnadnění manipulace se zbraní slouží přepínač režimu střelby s ,, křidélkem,, pro jednodušší přepínaní režimu střelby, u praváka ukazováčkem, u leváka palcem. Zbraň má na svém těle unikátní sériové číslo.
 

Vnitřní mechanismus

Vnitřní mechanismus postavený na kovovém Gearboxu v.3 s rychlou výměnou pružiny je dalším výrazným plusem této skvělé zbraně.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří kvalitních ocelových ozubených kol. Pístové i středové kolo jsou osazeny ocelovými 8mm kluznými ložisky aby byla schopny zvládat i vysoké zatížení. Na motorovém kole jsou použita 8mm kuličková ložiska, aby se mohlo toto kolo volně točit i při vysokých rychlostech.
Není divu, že vylepšení dostala také elektroinstalace a to nahrazením zastaralého spoušťového mechanismu za mikrospínač, u kterého se neopalují kontakty a má rychlejší reakci na spoušť, samozřejmě napojeného na nízko odporovou kabeláž. Dalšími vnitřními díly jsou ocelový trn pružiny s ložiskem s možností rychlé výměny pružiny, protitlaká hlava pístu s ložiskem, kovový válec, motorek se zvětšeným točivým momentem, polymerový píst se všemi ocelovými zuby a kovová dotěsněná tryska s gumovým okroužkem.
Díky vložené pružině M130 dosahuje zbraň nadprůměrné úsťové rychlost až 450 FPS (137m/s).
 
Takto vysoké úsťové rychlosti bylo docíleno výměnou pružiny naším technikem za M130 a také díky dotěsněné kovové hop-up komoře, která ve spolupráci s přesnou ocelovou hlavní o průměru 6,01mm a délce 245mm zajišťuje maximální využití výkonu což zvyšuje přesnost a dostřel.

Výhody zbraně

Výhodou této zbraně je špičkové jak venkovní tak vnitřní zpracování, kompatní rozměry vhodné pro CQB, odolnost, nadprůměrná úsťová rychlost, možnost rychlé výměny pružiny...
 

Obsah balení

  • zbraň
  • 2x zásobník
Specifikace
Váha 4.396 kg
Úsťová rychlost (FPS) Jedná se o námi naměřenou úsťovou rychlost v jednotkách FPS - feet per second (stopa za sekundu) za použití střeliva 0,20g. Tolerance měření +/- 5% 440-460
Úsťová rychlost (m/s) Jedná se o vypočítanou horní hranici úsťovoé rychlosti v metrech za sekundu (m/s) za použití střeliva 0,20g. 140
Energie projektilu (J) Jedná se o vypočítanou horní hranici kinetické energie (J) 1,96
Teoretický dostřel (m) Je potřeba počítat s tím, že dostřel je závislý na mnoha aspektech (nastavení systému hop-up, použitých kuličkách, povětrnostních podmínkách, sklonu výstřelu, ...) 63
Vhodná váha střeliva 0,25-0,28g
Režim střelby Jednotlivě i dávkou
Váha zbraně (g) Jedná se o orientační váhu samotné zbraně se zásobníkem. 3260
Délka (mm) 480/700
Délka vnitřní hlavně (mm) 245 mm
Průměr vnitřní hlavně (mm) 6.01 mm
Materiál Ocel, kov, ABS
Materiál těla Ocel
Materiál předpažbí Kov
Materiál zásobníku ABS
Typ zásobníku Hi-cap (točný) + Mid/Real-cap (tlačný)
Kapacita zásobníku 450 a 130/30
Hop-up Ano ABS regulovatelný
Gearbox Kovový v.3
Ozubená kola Ocelová
Ložiska Ocelová
Akumulátor v balení Ne
Umístění akumulátoru Pod horním deklem
Konektor DeanT
Nabíječka v balení Ne
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Stojí za pozornost
AK Carbine AT-AK01 [Arcturus] AK Carbine AT-AK01 [Arcturus] Kód: AT-AK01
Zlevněno z 6880 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6580 Kč
AK Carbine AT-AK04 [Arcturus] AK Carbine AT-AK04 [Arcturus] Kód: AT-AK04
Zlevněno z 6990 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6690 Kč
AK Carbine AT-AK05 [Arcturus] AK Carbine AT-AK05 [Arcturus] Kód: AT-AK05
Zlevněno z 6780 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6480 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.