Domů / Zbraně

NEW Sniper Rifle SVD style [ACM]

Kód: fb3345
Úsťová rychlost: 540-570 FPS (170m/s) Úsťová energie: 2,7 - 3J Váha: 2870g Délka: 1217mm Délka vnitřní hlavně: 600mm Materiál: kov, ABS Materiál těla: kov Typ zásobníku: Low-Cap Materiál zásobníku: kov Popis produktu: Nejnovější replika ruské odstřelovac

8 hodnocení
Výrobce: ACM
Dostupnost: Skladem
Zlevněno z Cena: 2590 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen Cena: 2490 Kč
 
NEW Sniper Rifle SVD style [ACM]
Úsťová rychlost: 540-570 FPS (170m/s)
Úsťová energie: 2,7 - 3J
Váha: 2870g
Délka: 1217mm
Délka vnitřní hlavně: 600mm
Materiál: kov, ABS
Materiál těla: kov
Typ zásobníku: Low-Cap
Materiál zásobníku: kov
 
Popis produktu:
Nejnovější replika ruské odstřelovací pušky. Velmi kvalitně zpracovaná replika. Kovové části této repliky jsou tělo, na kterém je kolejnice pro uchycení optiky, vnější hlaveň, tlumič plamene, mířidla, koleno a plynová roura, úchyt nosného pásu, uchycení předpažbí, horní kryt, spoušť a lučík, zámek zásobníku, patka pažby, posuv závěru, přepínání střelby. Předpažbí a pažba jsou vyrobeny z tvrdého polymeru, stejného, jako se používají u ostrých zbraní. Regulovatelná lícní poduška je umístěna na dřevěné podložce. Tato replika SVD je v současnosti jednou z nejsilnějších zbraní v základním provedení, jakou nabízejí výrobci airsoftových replik. Replika disponuje pružinou cca M160, která zajišťuje skvělou úsťovou rychlost až 570 FPS.
Doplňky a související Hodnocení
tom hodnotil: Čas: 18:37 Datum: 04.02.2017
a kolikatky se do toho davaji kule??jake mate zkusenosti??

Airsoft Morava:
K této zbrani se nejčastěji používá střelivo 0,30g a těžší.
Miroslav hodnotil: Čas: 20:36 Datum: 13.09.2016
Tohle SVD je boží luxusní zbraň naprostá spokojenost není co vytknout jen z nabíjení bolí prst =D
Lisa hodnotil: Čas: 19:00 Datum: 28.04.2016
Tato zbran se mi líbí ... už jen kvůli její síle .... i vzhledu :)
až si ji koupím budu mít radost podle toho co tu ostatní píšou tak je velmi dobrá
Los hodnotil: Čas: 01:02 Datum: 22.01.2016
Tahle zbraň je velice pěkná a kvalitně spracovaná. Třeba mít fakt silní ruce, natahování dá zabrat. Obrovskou nevýhodou je ale doporučené náhradné zásobníky. Nepasují! Třeba na ně dát gumovou pásku a mnoho brousit. Celkově je zbraň kvalitná a spracováí je v pohodě. Na pažbě jsou ale na mě příliš ostré hrany. Osobne jsem ich oblepil molitanem a páskou na změkčení. Jiné nevýhody kromě nepasujícich zásobníku nenacházím a doporučuji k prodeji.

Airsoft Morava:
Zásobníky (FBP1618 a FBP1771) samozřejmě pasují jedná se o stejnou továrnu (KOER) tudíž je kompatibilita zaručena. Prodali jsem na stovky těchto zbraní a zásobníků k nim a doposud žádný problém. Nehledě na to jsem nechal technika otestovat náhodně několik zásobníků a zbraní, vždy bezproblémů pasovaly a podávaly. V minulosti jsme prodávali zásobníky A&K které bylo potřeba někdy poupravit.
Problém bude zřejmě někde jine možná nemáte přímo verzi této zbraně nebo přímo daný zásobník.
Martin hodnotil: Čas: 15:45 Datum: 13.08.2015
Výborná zbran mám ji ale v originální barvě je přesná a silná jen pro ty co mají silné ruky doporučuji.
Michal hodnotil: Čas: 21:34 Datum: 07.07.2015
Zbran, kterou budete mít rádi na své straně a nepřátele se jí budou bát. Skvělý dostřel, přesnost, ale natahování není nic pro fyzicky slabší jedince. Jako jednu z mála zbraní ji ale ocení leváci, díky natahování na pravé straně, které vám umožní mít pořád ruku na spoušti, zatímco pravou natahujete. Snad jenom vytknout úpravu hop systému, kde musíte oddělat kryt závěru, natáhnout a teprve potom inbusem nastavit. Pokud jste fandové optik, rozhodně dokupte montáž, ale mechanická mířidla jsou též velice účinná a ani střelba na větší vzdálenost není s nimi problém. Tělo zbraně je nádherně zpracované a přímo svádí si se zbraní jenom tak posedět a vychutnat si ji. Tato zbran je skvělou volbou pro snipery a rozhodně budí pozornost kdekoli se objeví.