Domů / Zbraně

G608-2 [JG]

Kód: jg0738
Airsoftová elektrická zbraň, úsťová rychlost až 400 FPS, váha 2,8 Kg, délka 65/86 cm, zásobník na 470 BB

Žádné hodnocení.
Výrobce: JG
Dostupnost: Skladem
Cena: 3090 Kč
 

G608-2 [JG]
Airsoftová elektrická zbraň G608-2, je replika zbraně G36K. Tato AEG (Airsoft Electric Gun) byla vyrobena továrnou Jing Gong (JG)

Tělo zbraně, předpažbí, zásobník a sklopná pažba je vyrobeno z vysoce odolného plastu, stejně jako u ostré zbraně. Zásobník má kapacitu 470 kuliček. Kovová RIS lišta ve spodní části předpažbí dovoluje připevnit příslušenství např. rukojeť, svítilnu... Horní RIS lišta na transportní rukojeti umožňuje připevnění kolimátoru či optiky.

Vnitřním mechanismem zbraně je kovový GB v.3 který prošel několika změnami. Mezi hlavní změny patří Ocelová ložiska a ocelový rotační trn pružiny s možností regulace.
Uvnitř gearboxu se nachází sestava tří ocelových ozubených kol, ocelová kluzná ložiska 7mm, ocelový rotační trn pružiny s možností regulace (prodloužení/zkrácení), protitlaká hlava pístu s kovovou podložkou, kovový válec s dírou, ABS hlava válce a klasický ABS píst s jedním ocelovým zubem. Díky vložené pružině cca M110 a možnosti regulace trnu pružiny má zbraň velké rozpětí úsťové rychlosti 360-400 FPS (110-122m/s) podle nastavení trnu pružiny uživatelem.

Výhodou této zbraně je možnost snadné a rychlé regulace úsťové rychlosti, spolehlivost, vysokokapacitní zásobník, sklopná pažba a možnost upevnit příslušenství na RIS lišty. Do zbraně lze použít akumulátor 9,6V 1600mAh.
V balení naleznete zbraň, zásobník, akumulátor a nabíječku.
 
 

 

Specifikace
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.