RK-08 Full steel [BOYI/ P&J]

Kód: FB2878
Váha: 2890g Zásobník: hi cap 450bb Typ akumulátoru: stick v sestavě Gearbox: v.3 Délka: 59/83cm Úsťová rychlost: 400fps Délka vnitřní hlavně: 370mm Hop-up: regulovatelný Typ střelby: jednotlivě i dávkou Materiál: OCEL + polymer Materiál těla: OCEL Balení

Žádné hodnocení.
Výrobce: P&J
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 3950 Kč

RK-08 Full steel [BOYI/ P&J]
Váha: 2890g
Zásobník: hi cap 450bb
Typ akumulátoru: stick v sestavě
Gearbox: v.3
Délka: 59/83cm
Úsťová rychlost: 400fps
Délka vnitřní hlavně: 370mm
Hop-up: regulovatelný
Typ střelby: jednotlivě i dávkou
Materiál: OCEL + polymer
Materiál těla: OCEL
Balení obshuje: Zbraň se zásobníkem hi-cap na 450bb akumulátor 9,6/1200mAh a nabíječka. K replice je přiložen rovněž velmi kvalitní taktický popruh.
 
Popis:

Replika od firmy Boyi ze série RK full steel je určena pro ty, kt. záleží na nejvyšší jakosti zbraně. Jak už sám název říká, materiál použitý k výrobě zbraně je ocel. Z oceli je tělo, boční úchyt, kryt spouště, zajišťovací přepínač, kryt závěru, imitace závěru, základna mířidla, plyn. potrubí, plyn. koleno s muškou, tlumič plamene, usazení předpažbí, zámek pažby a výtěrák. Jediný kovový prvek, kt. není z oceli je hlaveň, ta je vyrobena z hliníku. Předpažbí, pažba a pistolový úchyt jsou vyrobeny z polymeru, zásobník z ABS. Takto vyrobená replika ze série RK full steel, se díky velmi kvalitní výrobě může směle rovnat replikám AK značkových výrobců. Kvůli zvýšení výkonu a zlepšení chodu repliky byly v naší firmě vyměněny některé čáti mechanismu, kt. mají za cíl vylepšit práci a výkon této zbraně. Vyměněné části jsou: zesílená směrová hlava pístu s ložiskem, zesílená kovová kuličková ložiska 7mm, pružina 120m/s, trn zesílený s ložiskem.

Specifikace
Délka vnitřní hlavně (mm) 0 mm
Věkové omezení Zboží je prodejné pouze osobám starším osmnácti (18) let způsobilým k právním úkonům. 18 let
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.